Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu Kod: DZC340

Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-1
Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-2
Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-3
Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-4
Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-5
Kurban Bayramına Özel 3 GECE 4 GÜN Likya Turu-6

İlk Bakışta

  Konaklamalı Yurtiçi Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Doğa ile iç içe
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Tur Tarihleri 

29 Ağustos

30 Ağustos

31 Ağustos

 

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri 

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya  Önü 

21:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 

22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:45 Kartal Köprüsü Altı

23:00 Çayırova Mc Donalds Önü

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Lüks Araçalar İle Ulaşım

- Araç İçi Sıcak Soğuk İkramlar

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Tüm Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Otelde Yapılan Özel Harcamalar

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Öğle Yemekleri

- Ekstra Turlar

iPTAL VE DEĞİŞİKLİK HAKKINDA;

 • TUR İPTAL VE TARİH DEĞİŞİKLİĞİ TALEPLERİ 1 HAFTA ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMELİDİR
 • TURLARDA YETERLİ ÇOĞUNLUK OLUŞMAMASI DURUMUNDA 48 SAAT ÖNCESİNDE HABER VERMEK ŞARTI İLE ACENTA TURU İPTAL EDEBİLİR YA DA TARİH DEĞİŞTİREBİLİR

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. GÜN : GECE YOLCULUĞU

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya  Önü 

21:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 

22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:45 Kartal Köprüsü Altı

23:00 Çayırova Mc Donalds Önü

2.GÜN AKYAKA BELDESİ – GÖKOVA KÖRFEZİ – İNCE KUM – GELİBOLU ADASI – LACİVERT KOY - SEDİR ADASI - AZMAK ÇAYI

Değerli misafirlerimiz,  02.00 Bursa Almira Otel önünden aracımıza katılan misafirlerimizle birlikte, Bursa –Balıkesir güzergâhını takiben Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezini yukardan fotoğraflamak için vereceğimiz molanın ardından, Azmak Çayı Tekne turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora ve faunayı 5 metre derinlikten seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz”diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik Gökova Tekne turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz. Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından Sedir Adası’na çıkıyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi’ndebırakıp otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
Ekstra Turlar : Azmak Çayı Tekne Turu ( 10 TL )
 
Sabah Kahvaltısı : Çiçekliköy Asmalı Kahvaltı Evi (EKSTRA) ( tulum peyniri, beyaz peynir, siyah zeytin, yeşil kırma zeytin, domates-salatalık biber tabağı, bal kaymak, tereyağ, çemen, dilimlenmiş zeytin, kurutulmuş domates çeşnisi, lor dolgulu misket biber, ayva reçeli, patlıcan reçeli, sigara böreği, dilimlenmiş sosis, ekşimaya köy ekmeği, termos çay(4 kişiye 17-18 bardak) )
Öğlen Yemeği :  Gökova Teknesinde set menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama :  Sunshine Otel , Kerim Otel , Turkuaz Beach Otel , Makri Beach Otel , Bezay Otel vb.
Rota: İstanbul – İzmir (485 km) İzmir –Gökova (241 km) Gökova – Fethiye (98 km)

3.GÜN ONİKİ ADALAR TEKNE TURU – KIZIL ADA - KATRANCI ADASI - GÖCEK ADASI
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra). Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne turumuza (3.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Kızıl Ada, Katrancı Adası, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, (Panoramik) Şövalye Adası'nda yüzme molaları veriyoruz.Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisinin ardından otele dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ile Gece Bar Turu (Ekstra) 
 
Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Oniki adalar tekne turunda (Izgara Alabalık veya Tavuk  + Makarna + Salata) (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama : Sunshine Otel , Kerim Otel , Turkuaz Beach Otel , Makri Beach Otel , Bezay Otel vb.
Rota: Otel – Fethiye (6 Km) Fethiye – Otel (6 Km)
 

4.GÜN : KAYAKÖY -- SAKLIKENT – BELCEKIZ – ÖLÜDENİZ – TLOS – YAKAPARK

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından Akdağlar’ın eteklerinde, çam kokusunu içimize çekerek Likya birliğinin önemli kentlerinden TLOS’u geçerek Yakapark’a ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Buz gibi sulardaki lezzetli alabalıklardan tatmayı unutmayın. Sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayıile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonu’nda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak Otelimize doğru yola çıkıyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Yakapark Restaurant: Set Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği :Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama : Sunshine Otel
Rota: Otel – Saklıkent (48 km) Saklıkent - Yakapark (25 km) Yakapark – Otel (65 km) 
 

5.GÜN : GÖCEK – DALYAN – KÖYCEĞİZ – KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI – KAUNOS ANTİK KENTİ – CARETTA CARETTA KAPLUMBAĞALARI - İZTUZU PLAJI – İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan dünyaca ünlü, üç tarafı dağlarla çevrili, korunaklı bir koy olan Göcek’te çaylarımızı yudumladıktan sonra  Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da yeşilin ve mavinin , güneşin ve tarihin oluşturduğu ahenge kapılıp tekne yolculuğumuza başlıyoruz. Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu güzergahı takip ederek kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS'un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerliyoruz. Ardından İztuzu Plajında evlerinin olduğu Caretta Caretta kaplumbağalarını yüzerken görebilmek için kısa bir mola veriyoruz. Burada mavi yengeçleri tanıyıp, tatma imkanı buluyoruz. Molamızın ardından bir tarafında tatlı su diğer tarafında deniz suyu bulunan altın sarısı rengindeki kumuyla dünyadaki eşsiz plajlardan biri olan İztuzu plajında yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından teknemize binip Köyceğiz gölünü de görerek öğlen yemeğimizi yiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Dalyan Çamur Banyosu Kaplıcalarından ekstra olarak faydalanabilirler. Işık Ülkesinden ayrılarak İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa istikametinde molalar vererek sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. 

Detaylar

 

 


Öne Çıkanlar

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 3 GECE 4 GÜN LİKYA TURU

Saklıkent - Belcekız - Ölüdeniz - Tlos - Yakapark -Oniki Adalar Tekne Turu

Katrancı Koyu 

 

 

Işıklar Şehri Fethiye

 

Antik Likya Uygarlığı Kentleri, Akdeniz Bölgesi’nde Teke Yarımadası’nda yer almaktadır. Antik Likya, güneyde Akdeniz, batıda Karya ve doğuda ise Pamfilya ile komşudur. M.Ö. 1. yy.’ın ortalarında ise 23 kentten oluşan “Likya Birliği” oluşturulmuştur. Bu birlik tarihteki ilk demokratik birlik olup, günümüz demokratik sistemleri için de esin kaynağı olmuştur. Bu federasyonun önemli kentleri Patara (başkent), Xanthos, Pinara, Olympos, Myra ve Tlos’tur. Bunlara daha sonra Phaselis de eklenmiştir. Teke Yarımadası’nda Likya Birliği’ne ait daha küçük kentler de bulunmakta ve bu kentler sistemli kazılar, sikkeler ve yazıtlardan bilinmektedir. Bunlar arasında ise Andriake, Sura, Kyaenai, Limyra, Theimmusa, Simena, Istlada, Trebende, Aperlae bulunmaktadır. Bu seri adaylık önerisi, dünyada sadece bu bölgede yaşamış ve yok olmuş olan Likya Uygarlığına ait Patara’daki Parlamento binası, Likya kaya mezarları, kale kalıntıları, toplumun inanç sistemlerini yansıtan tapınak kalıntıları, Likyalıların toplumsal hayatları ile ilgili bilgiler veren kent kalıntıları gibi benzersiz kalıntıları içermektedir. Likya parlamentosunun yapısı ve kentlerin büyüklük ve nüfusuna oranlı olarak belirlenen temsilci sayısı antik dünyada benzersizdir. Antik Likya Uygarlığı Kentleri bu nitelikleri ile UNESCO Dünya Miras Listesi’ne önerilmektedir.
 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 10 indirim Yaz Dönemi 2 GECE 3 GÜN Salda Gölü & Isparta Pamukkale Turu
  7 Kişi Aldı

  Yaz Dönemi 2 GECE 3 GÜN Salda Gölü & Isparta Pamukkale Turu (kod:KZH940)


  315 TL   285 TL    Detaylar
  % 16 indirim Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu

  Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu (kod:LJR721)


  1189 TL   999 TL    Detaylar
  % 20 indirim Yaz Dönemi 6 GECE 7 GÜN Karadeniz ve Batum Turu
  12 Kişi Aldı

  Yaz Dönemi 6 GECE 7 GÜN Karadeniz ve Batum Turu (kod:JSY698)


  1148 TL   919 TL    Detaylar
  % 23 indirim Yaz Dönemi Günübirlik Çanakkale Turu

  Yaz Dönemi Günübirlik Çanakkale Turu (kod:BJL883)


  129 TL   99 TL    Detaylar