Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu Kod: JNR401

Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-1
Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-2
Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-3
Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-4
Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-5
Kurban Bayramı Özel 4 Ülke Romantik Ren&Mosel Nehirleri Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Aileler için uygun
     Doğal güzellikler
     Tarihi güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programları

29 Ağustos Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN- 29 Ağustos Salı - İSTANBUL – BASEL  


Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1923 sayılı sefer ile saat 08:00’de Basel’e hareket. Saat 10:10’da varışta arzu eden yolcular için ekstra Basel turu. Basel nüfus bakımından İsviçre’nin 3. büyük; Almanya, Fransa ve İsviçre üçgeninde yer alan bir sınır şehridir. Ülkenin en büyük liman kenti olan Basel’in ortasından Ren Nehri geçiyor. Nehir, şehri Küçük Basel ve Büyük Basel olmak üzere ikiye ayırıyor. Büyük Basel şehrin tarihi kısmını daha çok yaşayacağınız eski bir yerleşim. Küçük Basel ise şehrin modern yüzünü temsil ediyor. Ren nehri üzerinde bu iki yerleşim bölgesini birbirine bağlayan köprüler var. Şehir ayrıca uluslararası üne sahip müzeleri, mimarisi, festivalleri ve ticari fuarları ile ünlü! Tur sonrası gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Saat 17:00’de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

Eksta Basel Turu: 25 Euro

2.GÜN- 30 Ağustos Çarşamba - KEHL/STRASBOURG


Gemide sabah alınan kahvaltıdan sonra saat 09:00’da Kehl’e varış ve arzu eden yolcular için ekstra Colmar ve Rıquewihr turu. Colmar, Fransa'nın doğusunda Alsace - Lorraine bölgesinde yer alıyor. Ren Nehri'nin ise batı yakasında bulunuyor. Kasaba Alsas Şarap Yolu boyunca yer alır ve "Alsas Şarap Başkenti" (capitale des vins d'Alsace) olarak anılır. Colmar, çok iyi korunmuş eski bir şehir olmakla beraber, aralarında Isenheim Altarpiece ile Unterlinden Müzesi olmak üzere birçok mimari yapıyı ve müzeyi içinde barındırmaktadır. Riquewihr ise Colmar’a sadece 11 km uzaklıkta mimari tarihi ve Riesling şarapları ile ünlü Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Tur sonrasında gemiye dönüş.Gemide ögle yemeğinden sonra arzu eden yolcular için ekstra Strasbourg şehir turu ve serbest zaman. Strasbourg, Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kentidir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Kent 1949 yılından bu yana AB görüşmelerine ev sahipliği yapmaktadır ve Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi burada bulunmaktadır. Bu sebeple Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki 2. önemli kentidir. Tur sonrasında gemiye transfer. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 23:00’de geminin hareketi.

Colmar & Riquewihr Turu: 60 Euro

Strasbourgh Turu: 50  Euro

 

3.GÜN- 31 Ağustos Perşembe - SPEYER- MANHEIM


Saat 07:00’de Speyer’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra yürüyerek şehir turu. Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 14:00’de Manheim’a varış. Arzu eden yolcular için ekstra Heidelberg turu. Heidelberg, güneybatı Almanya'da yer alan bir şehirdir. 1386'da kurulup Almanya'nın en eski üniversitesi olma vasfını taşıyan Heidelberg Üniversitesi bu şehirdedir. Şehri ikiye bölen Neckar Nehri ve Heidelberg Sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent aynı zamanda Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılmaktadır. Tur sonrası gemiye dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 01:00 geminin hareketi.

Heidelberg Turu: 60 Euro

 

4.GÜN- 1 Eylül Cuma - RUDESHEIM – KOBLENZ


Saat 07:00’de Rudesheim’a varış. Gemide alınan kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra üzüm bağları ziyareti ve ekstra Siegfried mekanik Müzik Müzesi turuna katılabilirler. Müzik müzesine giderken yol üzerinde meşhur Riesling şaraplarının yapıldığı üzüm bağlarını görüyoruz. 1780 ile 1930 yıllarında üretilmiş olan enstrümanların sergilendiği müzik müzesinde ise interaktif olarak müzik aletleri dinleyebiliyoruz. Üstelik çoklu enstrümanların tek müzik kutusunda yarattığı müziğin büyülü tınısını duyunca dans etmeden duramayacaksınız. Tur sonrasında gemiye dönüş.Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Ren Nehri'nin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan  bölgeden geçecek  ve Lorelei Kayalıklarını,  şatoları  çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek saat 15:30’da Koblenz’e varacağız. Varışta yürüyerek şehir turu. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Trenle Üzüm Bağı Gezisi & Mekanik Müzik Müzesi: 25 Euro 

 

 5.GÜN- 2 Eylül Cumartesi - KOBLENZ – COCHEM 


Saat  06:00’da Koblenz’den geminin hareketi. Gemide sabah kahvaltısı. Gemimiz seyir halinde. Öğle yemeğinden sonra saat 13:30’da Cochem’e varış ve arzu eden yolcular için ekstra Eltz Kalesi turu. Cochem Ren Nehri kıyısında alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşyaları, yemyeşil doğası, Cochem kalesi manzarası ile görmeye değer küçük bir Alman kasabasıdır. Eltz Kalesi, Almanya'nın Koblenz ve Trier şehirleri arasından geçen Moselle Nehri üzerindeki tepelerde bulunan bir Orta Çağ kalesidir. Kale içinde 12. yüzyılda burada yaşayan Eltz ailesinin bugüne kadar korunarak gelmiş olan günlük eşyalar ve mücevher koleksiyonu sergilenirken içeride sizi gezdiren görevliyi dinlerken kalenin duvarlarından çıkan bir aile üyesinin sizi gezdirdiği hissine kapılacaksınız. Tur sonrasında gemiye transfer. Saat 18:00’de geminin hareketi. Akşam yemeğimiz gemide.

Eltz Kalesi Turu: 50 Euro

 

6.GÜN- 3 Eylül Pazar - KÖLN   

Saat 07:00da Köln’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Köln ve Bonn turu. Turumuzu iki bölümden oluşturacağız. Sabahtan yürüyerek yapacağımız Köln turunun ardından gemiye dönüş ve öğle yemeği. Ardından otobüsümüz ile Bonn'a hareket. 1949 yılından, 1990 yılına kadar, Almanya Federal Cumhuriyetinin başkentliğini yapmış olan bu şehir Beethoven'nın doğum yeridir. Tur sonrası gemiye geri dönüş 14:30’da hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Köln& Bonn Turu: 60 Euro 
 

7.GÜN- 4 Eylül Pazartesi - HOORN  – AMSTERDAM

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 13:00’de Hoorn’a varışta arzu eden yolcularımız ekstra Volendam and Zaanse Schaan  & Amsterdam turuna katılabilirler. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında gemimize transfer. Saat 13:30’da gemi Hoorn’dan hareket ediyor. Gemide öğle yemeği. Saat 17:30’da Amsterdam’a varış. Gemide akşam yemeği. Arzu eden yolcular için Amsterdam’da ekstra Kanal ve Red light turu. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.

Volendam&Zaanse Schaan&Amsterdam Turu: 70 Euro

Red Light&Kanal Turu: 25 Euro

 

8.GÜN- 5 Eylül Salı - AMSTERDAM - İSTANBUL

Gemide alınan sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da gemiden ayrılış ve serbest zaman veya arzu eden yolcular için ekstra Rotterdam & Den Haag & Delft turu. Rotterdam, Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında, Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir. Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulunduğu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralı Willem-Alexander'ın oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadır. Delft, güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, maavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal şehri olma özelligi Delft'i çok sayıda turist çeken bir şehir yapmaktadır.Saat 16:00’da Amsterdam havaalanına transfer. Türk havayollarının TK1954 sayılı seferi ile saat 19:35’de hareket. Saat 00.10’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Rotterdam&Den Haag&Delft Turu: 60 Euro
 

Not: Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.

27 Ağustos Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN - 27 Ağustos Pazar - İSTANBUL – ZÜRİH   


Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1907 sayılı sefer ile saat 07:05’de Zürih’e hareket. Saat 09:05’de varışta arzu eden yolcularımız için ekstra Zürih & Luzern turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Orta İsviçre’de yer alan ve İsviçre’nin gizli başkenti diye adlandırılan Luzern’i gezeceksiniz. Ulusal kahraman Wilhelm Tellin vatanı olan bu şehir göl kenarında yer alan eski bir balıkçı şehridir. Su kulesi, üstü kapalı köprü, en güzel barok yapılardan biri olan Cizvit Kilisesi ve Gotik tarzdaki Fransisken Kilisesi görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelde.

Zürih & Luzern Turu: 60 Euro

 

2.GÜN- 28 Ağustos Pazartesi - ZÜRİH (Konstanz-Bregenz-Liechtenstein)


Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcular için ekstra  Konstanz & Bregenz & Liechtenstein turu. Bregenz, Konstanz Gölü’nün doğu kıyısında Avusturya’nın en batısında Ren vadisi ile Alman Alpleri’nin eteklerine uzanan yolların kesişme noktasında bulunan bir Avusturya şehridir. 1662 yılında yapılmış Avrupa’daki en büyük barok kubbeye sahip St.Martin Kulesi Bregenz’in sembolü kabul ediliyor. Liechtenstein 160km2 yüzölçümü ile Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biridir. Hanedanlığın olduğu ancak demokrasi ile yönetilen bu küçük ülke sevimli bir dağ ülkesidir.
Konstanz, Konstanz Gölü kıyısında bulunan 80bin nüfuslu bir şehirdir. Şehrin tarihi Romalılara kadar uzanmaktadır. Limanın girişinde gelenleri güzel Imperia heykeli karşılar. Sahil ise dükkanlar, kafeler ve barlarla doludur.Tur sonrası Zürih’deki otelimize transfer. Geceleme otelde.

Konstanz & Bregenz & Liechtenstein Turu: 80 Euro 

 

3.GÜN- 29 Ağustos Salı - ZÜRİH -BASEL


Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra otobüsle Basel’e hareket. Yol üzerinde tüm katılımın sağlanması durumunda ekstra Baden & Basel turu. Baden, Avusturya'nın Aşağı Avusturya Eyaleti'nde kaplıcalı kasaba ve ilçe merkezidir. Baden şehri, 19. yüzyıldan beri Operet merkezi olarak bilinir. Basel ise nüfus bakımından İsviçre’nin 3. büyük; Almanya, Fransa ve İsviçre üçgeninde yer alan bir sınır şehridir. Ülkenin en büyük liman kenti olan Basel’in ortasından Ren Nehri geçiyor. Nehir, şehri Küçük Basel ve Büyük Basel olmak üzere ikiye ayırıyor. Büyük Basel şehrin tarihi kısmını daha çok yaşayacağınız eski bir yerleşim. Küçük Basel ise şehrin modern yüzünü temsil ediyor. Ren nehri üzerinde bu iki yerleşim bölgesini birbirine bağlayan köprüler var. Şehir ayrıca uluslararası üne sahip müzeleri, mimarisi, festivalleri ve ticari fuarları ile ünlü! Tur sonrası gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Saat 17:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Baden & Basel Turu: 45 Euro 

 

4.GÜN- 30 Ağustos Çarşamba - KEHL/STRASBOURG


Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00’da Kehl’e varışta arzu eden yolcular için ekstra Colmar ve Rıquewihr turu. Colmar, Fransa'nın doğusunda Alsace - Lorraine bölgesinde yer alıyor. Ren nehrinin ise batı yakasında bulunuyor. Kasaba Alsas Şarap Yolu boyunca yer alır ve "Alsas Şarap Başkenti" (capitale des vins d'Alsace) olarak anılır. Colmar, çok iyi korunmuş eski şehir olmakla beraber, aralarında Isenheim Altarpiece ile Unterlinden Müzesi gibi birçok mimari yapı ve müzeleri ile ünlüdür. Riquewihr ise Colmar’a sadece 11 km uzaklıkta mimari tarihi ve Riesling şarapları ile ünlü Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular için ekstra Strasbourg şehir turu ve serbest zaman. Strasbourg, Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kentidir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Kent 1949 yılından bu yana AB görüşmelerine ev sahipliği yapmaktadır ve Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi burada bulunmaktadır. Bu sebeple Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki 2. önemli kentidir. Tur sonrasında gemiye transfer. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 23:00’de geminin hareketi.

Colmar&Riquewihr Turu: 60 Euro

Strasbourgh Turu: 50 Euro 

 

5.GÜN- 31 Ağustos Perşembe - SPEYER- MANHEIM


Saat 07:00’de Speyer’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra yürüyerek Speyer şehir turu. Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 14:00’de Manheim’a varış. Arzu eden yolcular için ekstra Heidelberg turu. Heidelberg, Güneybatı Almanya'da yer alan bir şehirdir. 1386'da kurulup Almanya'nın en eski üniversitesi olma vasfını taşıyan Heidelberg Üniversitesi bu şehirdedir. Şehri ikiye bölen Neckar Nehri ve Heidelberg Sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent aynı zamanda Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılmaktadır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Saat 01:00’de geminin hareketi.

Heidelberg Turu: 60 Euro 

 

6.GÜN - 1 Eylül Cuma - RUDESHEIM – KOBLENZ


Saat 07:00’de Rudesheim’a varış. Gemide kahvaltıdan sonra arzu edenler ekstra üzüm bağları ziyareti ve ekstra Siegfried mekanik Müzik Müzesini turuna katılabilirler. Müzik müzesine giderken yol üzerinde meşhur Riesling şaraplarının yapıldığı üzüm bağlarını görüyoruz. 1780 ile 1930 yıllarında üretilmiş olan enstrümanların sergilendiği müzik müzesinde ise interaktif olarak müzik aletleri dinleyebiliyoruz. Üstelik çoklu enstrümanların tek müzik kutusunda yarattığı müziğin büyülü tınısını duyunca dans etmeden duramayacaksınız. Tur sonrasında gemiye dönüş.Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan  bölgeden geçecek  ve Lorelei Kayalıklarını, şatoları  çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek saat 15:30’da Koblenz’e varacağız. Varışta yürüyerek şehir turu. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Trenle Üzüm Bağı Gezisi & Mekanik Müzik Müzesi : 25 Euro 

 

7.GÜN- 2 Eylül Cumartesi - KOBLENZ – COCHEM 


Saat  06:00’da Koblenz’den geminin hareketi. Gemide sabah kahvaltısı. Gemimiz seyir halinde. Öğle yemeğinden sonra saat 13:30’da Cochem’e varış ve arzu eden yolcular için ekstra Eltz Kalesi turu. Cochem ren nehri kıyısında alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşyaları, yemyeşil doğası, Cochem kalesi manzarası ile görmeye değer küçük bir Alman kasabasıdır. Eltz Kalesi, Almanya'nın Koblenz ve Trier şehirleri arasından geçen Moselle Nehri üzerindeki tepelerde bulunan bir Orta Çağ kalesidir. Kale içinde 12. yüzyılda burada yaşayan Eltz ailesinin bugüne kadar korunarak gelmiş olan günlük eşyalar ve mücevher koleksiyonu sergilenirken içeride sizi gezdiren görevliyi dinlerken kalenin duvarlarından çıkan bir aile üyesinin sizi gezdirdiği hissine kapılacaksınız. Tur sonrasında gemiye transfer.Saat 18:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Eltz Kalesi Turu: 50 Euro 

8.GÜN - 3 Eylül Pazar - KÖLN   

Saat 07:00da Köln’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Köln ve Bonn turu .Gemide  öğle yemeğinden sonra saat 14:30'da hareket. Köln, Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti´nin en büyük şehridir. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)'dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır. Bonn ise Ren vadisinin en elverişli bölgesinde kurulmuş 2000 yıllık geçmişi olan Almanya’nın en eski yerleşim alanlarındandır. Tur sonrasında gemiye dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 

Köln & Bonn Turu: 60 Euro 

 

9.GÜN- 4 Eylül Pazartesi - HOORN  – AMSTERDAM

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 13:00’da Hoorn’a varışta arzu eden yolcularımız ekstra Volendam ve Zaanse Schaan & Amsterdam turuna katılabilirler. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans'a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında gemimize transfer. Saat 13:30’da gemi Hoorn’dan hareket ediyor. Gemide öğle yemeği. Saat 17:30’da Amsterdam’a varış. Gemide akşam yemeği. Arzu eden yolcular için Amsterdam’da ekstra Kanal ve Red light turu. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.

Volendam&Zannse Schaan&Amsterdam Turu: 70 Euro 

Red Light&Kanal Turu: 25 Euro 

 

10.GÜN- 5 Eylül Salı - AMSTERDAM - İSTANBUL

Gemide alınan sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da gemiden ayrılış ve serbest zaman veya arzu eden yolcular için ekstra Rotterdam & Den Haag & Delft turu. Rotterdam, Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında, Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir. Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulundugu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralı Willem-Alexander'ın oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadır. Delft, güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, maavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal şehri olma özelliği Delft'i çok sayıda turist çeken bir şehir yapmaktadır. Saat 16:00’da Amsterdam havaalanına transfer. Türk havayollarının TK1954 sayılı seferi ile saat 19:35’de İstanbul’a hareket. Saat 00.10’da varış ve gezimizin sonu .

Rotterdam & Den Haag & Delft Turu: 60 Euro 

Not: Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.


Öne Çıkanlar

 

5*M/S AMADEUS SILVER III GEMİSİ İLE

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 4 ÜLKE ROMANTİK REN&MOSEL NEHİRLERİ TURU

27 AĞUSTOS KALKIŞLI

İSTANBUL-ZÜRİH (Luserne-Konstanz-Liechtenstein-Baden) BASEL-KEHL/STRASBOURG-SPEYER-MANHEIM-RUDESHEIM-KOBLENZ-
                                                                                COCHEM-KÖLN-HOORN-AMSTERDAM

29 AĞUSTOS KALKIŞLI

(BASEL-KEHL/STRASBOURG-SPEYER-MANHEIM-RUDESHEIM-KOBLENZ-
COCHEM-KÖLN-HOORN-AMSTERDAM)

 

 

Romantik Şehirlere Yolculuk

 

İsviçre denize kıyısı olmayan, Alpler, İsviçre Platosu ve Jura Dağları arasında bulunan küçük bir ülkedir. Avrupa’nın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden olan İsviçre, birbirinden güzel doğa harikalarına ev sahipliği yapan muhteşem coğrafyasıyla nefes kesicidir. Heidi’nin ülkesi olarak bilinen İsviçre, orta-batı Avrupa arasında muhteşem Alplerin kuzey ve güney yamaçlarına konumlanmıştır. İsviçre’nin önemli şehirlerinden biri olan Cenevre, ilgi çekici tarihi ve doğal güzellikleriyle İsviçre’nin en kalabalık şehirlerinden biridir. Jura Dağları ve Alpler ile çevrili olan Cenevre, tarihi ve sanatın birleşimi mimari yapıları, yemyeşil doğası, benzersiz nehirleri ve kartpostallara yakışır manzarasıyla büyüleyici şehirlerden biridir. St. Pierre Katedrali, Cenevre’de görülmesi gereken yerlerin başında gelir. 1160-1252 yılları arasında inşa edilmiş olan yapı şehrin en ünlü ana yapılarından biridir. Sade vitray süslemeleri ile beğeni toplayan mimari eserin içinde yer alan görkemli avizeler, birbirinden güzel tapınak ve şapel kalıntıları görülmeye değerdir. Özellikle yan kısımlarda bulunan neo-klasik tarzdaki kulelerin yer aldığı katedrali Place du Bourg de Four meydanına geldiğinizde es geçmemenizi öneririz.

1909 yılında John Calvin’in 400. doğum günü anısına Eski Şehir’e ait duvarlar üzerinde inşa edilen Reform Anıtı, Cenevre Üniversitesi’nin bahçesinde yer alır. Protestan Reformu’nu sembolize eden önemli olayları ve bilgileri içeren yapıtın baş kabartmaları Parc des Bastions semtine karşı oldukça heybetli bir görünüme sahiptir. Tarihi, 16.yüzyıla kadar uzanan Reform Müzesi ise ortaçağ tarihine damgasını vuran ve Avrupa’yı yakından etkileyen Reform hareketlerinin başlangıcını baz alır. Reform hareketlerinin başladığı manastır bölgesinde kurulmuş olan müzenin içerisinde kitap, el yazması, mezar taşı gibi pek çok tarihsel unsur sergilenmektedir. İsviçre ile Fransa arasına konumlanmış olan Cenevre Gölü, 581 kilometrelik yüz ölçümü ile büyük bir alanı kapsamaktadır. Le Mans olarak adlandırılan gölün etrafında, otantik gemiler, yelkenler ve yat limanları göze çarpmaktadır. Aynı zamanda Le Mans yakınlarında bulunan İngiliz Bahçesi içinde görülebilecek olan Çiçek Saati, 1955 yılında Cenevre’de çalışan bahçıvanlar tarafından tasarlanmıştır. 4 metre çapındaki saat, her mevsim farklı renk tonlarına bürünerek şehre ayrı bir güzellik katmaktadır. İsviçre’nin en kalabalık üçüncü şehri olan Basel, Almanya ve Fransa sınırında bulunmaktadır. Küçük bir alana kurulu şehir, pek çok kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır. Küçük ve şirin bir yer olan Basel, Ren Nehri’nin iki yakasında bulunmaktadır. Şehrin ortasından geçen nehir; şehri küçük ve büyük olarak ikiye ayırmaktadır. Basel aynı zamanda pek çok uluslararası fuara ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle ünlü Basel Art ve Schmuckmesse fuarları dünya çapında ilgi görmektedir. Şehrin en önemli turistik noktalarından biri Basel Manastırı’dır. İsviçre ulusal miras listesine girmiş bir yapıdır. Romanesk ve Gotik mimari akımlarının etkisinde kalmış olan yapı 1356 yılında yıkılmış ve 1421 yılında yeniden yapılmıştır. Bir odası Picasso’nun başyapıtlarıyla dolu olan ve Avrupa’nın önde gelen sanatçılarının eserlerinin sergilendiği Kunstmuseum, İsviçre’nin en büyük sanat müzesidir. Bunun dışında İsviçreli ressam ve heykeltıraş Jean Tinguely’nin eserlerinin sergilendiği bir müze olan Tinguely Müzesi, mimar Mario Botta tarafından tasarlanmıştır.

Fransa’nın en eski şehri olan Marsilya, Akdeniz’in en büyük ticari limanına sahiptir. Akdeniz kıyısında bulunan şehrin sahili Callelongue balıkçı kasabasından başlayıp Calanques fiyort kıyılarına kadar uzanır. Büyük bir liman kenti olması dolayısıyla şehirde gece hayatı oldukça renklidir. Hareketli eski liman bölgesi, renkli pazarları, masmavi denizi, tarihi kaleleri ve kiliseleriyle şehirde gezilebilecek pek çok yer bulunmaktadır.

Fransızca’da gök mavisi kıyı anlamına gelen Cote d’Azur bölgesinde bulunan en önemli yerler; St.Tropez, Cannes, Monaco, Antibes, Port Girmaud, St.Maxime ve Nice’tir. Güney Fransa’nın merkez şehri Nice olağanüstü doğası, benzersiz manzarası ve dünyaca ünlü şaraplarıyla turistlerin uğrak yerlerinden biridir. Özellikle İngiliz Caddesi olarak bilinen Promenade des Anglais birbirinden güzel restoran, bar ve cafelerin yer aldığı eski şehir bölgesi Vieux Nice ile canlılık kazanır. Nice’ten sonra Nietzche’nin ‘’Böyle Buyurdu Zerdüşt’’ün bir kısmını yazdığı Eze kasabasına ya da Picasso’nun hatta Abidin Dino’nun bir süre yaşadığı, meraklısı için Picasso’nun müzesinin de bulunduğu Antibes görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Dünyaca ünlü film festivali ve özgün güzellikleri nedeniyle tüm dünya tarafından bilinen Cannes ise Fransız Rivierası’nın en popüler şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. La Croisette şehrin ünlü sahil yolu ve aynı zamanda casino’ların bulunduğu bir caddedir. Le Suquet, şehrin eski bölümü olarak nitelendirilen bölgesi. Eski ve tarihi binaları, rengarenk sokaklarıyla turistlerin ilgisini çeken yerlerden biridir. Şehrin turistik meydanı olan Castre Meydanı, kilise ve müzelerin dikkat çektiği meydanda pek çok cafe ve restoran bulabilmek mümkündür.  Castre Meydanı’nda bulunan yapılardan biri olan Notre Dame de l’Esperance Kilisesi şehrin en büyük kilisesidir ve yine Castre Meydanı’nda bulunan Castre Müzesi önceleri şapel olarak kullanılırken şimdilerde ise müze olarak ziyaretçilerin akınına uğrayan yerlerdendir. Güney Fransa’da görülmesi gereken yerlerden bir diğeri olan Monaco, Akdeniz kıyısında yer alan bir şehir devletidir. Vatikan’dan sonra dünyadaki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monaco’nun kara sınırları Fransa ile çevrilidir. Görülebilecek yerler arasında; Monaco Kraliyet Sarayı, okyanus müzesi Musêe Ocêanographique ve botanik bahçesi Jardin Botanique gelir. Fransa’nın Almanya sınırındaki şehri Strasbourgh ise Alsaz bölgesinin başkentidir. Geçmişte pek çok önemli tarihi olaya tanıklık eden kent ayakta duran yapılarıyla adeta açık hava müzesini andırmaktadır. 1176-1439 yılları arasında inşa edilen Notre Dame Kilisesi şehrin kalbi konumundadır. Romanesk mimari özelliğine sahip olmasına rağmen geç dönem Gotik mimarinin en güzel eserlerinden kabul edilmektedir. Aynı zamanda Notre Dame Katedrali’nde bulunan Astronomik Saat eşsiz güzelliktedir. 1843 yılında inşa edilmiş olan saatte takvim ve güneş sistemi modeli bulunmakta olup güneş ve ayın gerçek konumları ile yörüngeleri de göstermektedir. Notre Dame Kilisesi’nin hemen karşısında bulunan Kammerzell Evi, Strasbourgh’un en ünlü yapılarındandır. Geç dönem Gotik mimarinin en güzel özelliklerinden biri olarak kabul edilen yapı, 1427 yılında Alman bir peynir tüccarı tarafından inşa ettirilmiştir. 1681 yılında inşa ettirilen ve Barok mimarinin üst düzey örneklerinden biri olan Palais Rohan; Arkeoloji Müzesi, Dekoratif Sanatlar Müzesi, Güzel Sanatlar Müzesi ve Robert Heitz Galerisi’ni bünyesinde barındırmaktadır. 16.yüzyıla ait şirin ahşap evlerin bulunduğu tarihi bir bölge olan Petite Paris ise kentte görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Ortaçağ’da değirmencilere ve balıkçılara ev sahipliği yapmış olan bölge turistlerin ilgisini çeken yerlerden biridir.

Almanya, tarihi kentleri ve muazzam doğasıyla ziyaretçilerini etkilemeyi başaran ülkelerden biridir. Berlin, Münih, Köln gibi Avrupa’nın önde gelen kentlerine ev sahipliği yapan Almanya, Ortaçağ dönemini yansıtan tarihi yapılarıyla benzersizdir. Etkinlikleri ile meşhur olan Münih, Ren Nehri üzerine kurulu Köln, Almanya’nın modern hayatını ve renklerini temsil eden önemli kentlerden yalnızca bazılarıdır. Avrupa’nın masalsı başkenti Berlin olmak üzere geçmiş ve yakın tarihiyle birçok önemli şehri bulunan Almanya, doğal güzellikleri ve görkemli yapılarıyla dikkat çekici ülkelerdendir. Almanya’nın dördüncü büyük kenti olan Köln’de yer alan Köln Katedrali, 1880 yılında tamamlanabilmiştir. Yıl içerisinde birçok etkinliğe sahne olan yapı Almanya’nın ikinci, dünyanınsa üçüncü büyük kilisesi ünvanını taşımaktadır. Ren Nehri üzerindeki Hohenzollern Köprüsü, 1907-1911 yılları arasında inşa edilmiştir. Uzunluğu 410 metre olan köprü Almanya’nın en yoğun kullanılan demir yolu köprüsü ünvanına sahiptir. Köln, Parfüm Müzesi’nden, çağdaş sanat eserlerinin yer aldığı pek çok müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Tarihin sanatla buluştuğu bu benzersiz ülkeyi ziyaret edebilir ve keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

12.yüzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam, bugün Hollanda'nın en önemli kentlerinden biridir. Adı ilk kurulduğu yıllarda Amstel ırmağının üzerinde bulunan Dam adı verilen su bendinden alan kentte en önemli uğrak yerlerinden bazıları; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı'dır. Kent merkezindeki birbirinden zengin yapılar kadar çiftliklerin arkalarında bulunan sahil kasabaları da ziyaretçiler tarafından merak edilen yerler arasındadır. En turistik yerlerinden biri olan balıkçı kasabası Volendam'ın yanı sıra eşsiz manzarasıyla Marken bu kasabalardan bazılarıdır. Kuzey'in Venedik'i Amsterdam, yüzen eşsiz kanal evleri, tarihi saray ve meydanlarıyla Avrupa'nın en ideal turistik lokasyonları arasındadır. Van Gogh Müzesi, Rijksmuseum ve Madame Tussaud's Balmumu Müzesi'ne ev sahipliği yapan şehir, alışveriş trafiğine kapalı caddeleri, dünyaca ünlü lüks peynirleri ve özel yapım çikolatalarıyla eşsiz bir gezi rotası olma özelliği taşımaktadır.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Basel/Amsterdam-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • -Liman vergileri (350 Euro)
 • -Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
 • -Speyer yürüyüş turu
 • -Koblenz yürüyüş turu
 • -Cochem yürüyüş turu
 • -Tüm transferler
 • -Türkçe rehberlik hizmeti
 • -Türsab mecburi mesuliyet sigortası.
 •  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • -Ekstra turlar
 • -Bahşişler (Kişibaşı 60 Euro olup gemide toplanacaktır)
 • -Şahsi harcamalar
 • -Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
 • -Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • -Seyahat Sigortası
 • -Yurt dışı çıkış harcı

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
 • Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

 

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 23 indirim Pegasus HY ile İzmir Hareket Kurban Bayramı 7GECE 8GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  Pegasus HY ile İzmir Hareket Kurban Bayramı 7GECE 8GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke (kod:JZR583)


  5160 TL   3984 TL    Detaylar
  % 21 indirim Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu
  18 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu (kod:GLV548)


  3544 TL   2817 TL    Detaylar