Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu Kod: LJR721

Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-1
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-2
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-3
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-4
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-5
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-6
Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu-7

İlk Bakışta

  Konaklamalı Yurtiçi Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Doğa ile iç içe
     Doğal güzellikler
     Kültürel zenginlik

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
(min. fiyat)
  % 16 indirim   1189 TL yerine
Lüks Araçlar ile Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Likya Turu

Fethiye (4)


Seçenekler:

  İstanbul Hareket - 999,00 TL
  İstanbul Hareket | Single Fiyatı - 1248,00 TLNasıl Kullanılır?

Tarih

17 Ağustos, 21 Ağustos

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Araç Kalkış Noktaları 

22:00 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü

23:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti)

00:30 Çayırova Mc Donald's

01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı)

03:45 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Profesyonel Rehberlik Ücretleri
 • Oniki Adalar Tekne Turu
 • Kekova Tekne Turu
 • Gökova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Azmak Çayı Turu
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • Otopark Ücretleri
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı,
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği
 • Otobüs içerisindeki ikramlar,
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün GECE YOLCULUĞU
22:00 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü 23:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobikya Önü 23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü belirtilen hareket noktalarından misafirlerimizi aldıktan sonra araç içi ikramlarımız eşliğinde gece yolculuğumuz başlıyor.

2. Gün DALYAN - KAUNOS - İZTUZU PLAJI - GÖCEK - KATRANCI KOYU - FETHİYE
00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald?s, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı), 03:45 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından turumuza katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir ( 07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı molası ardından Aydın, Çine, Muğla üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz. Buraya geldiğimizde ilk olarak ufak kanal teknemize biniyoruz , saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü'ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiî ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. İztuzu Plajına giderken mavi yengeçleri de görüyoruz ve yemek isteyen misafirlerimiz için siparişlerimizi veriyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemize binip otobüsümüze ulaşıyoruz Dalyan' dan ayrılıp Akdeniz'in eşsiz koylarına sahip olan Göcek'e gidiyoruz. Buradaki serbest zamanda kordonda bulunan çay bahçelerinde içeceklerimizi yudumladıktan sonra otobüsümüzle ulaşacağımız 12 Adalara hakim, eşsiz manzarasıyla Katrancı Koyu seyir terasında fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Fethiye'de bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği : Dalyan’da set menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Güzergah : İstanbul-Bursa-İzmir-Aydın-Göcek-Fethiye / 894 KMKonaklama Oteli : Royal Park Artemisia Club - Sevi Classic Otel - Pırlanta Otel - Edasu Otel - Sunshine Holiday Resort - Nevada Butik - Dalaman Lykıa Resort Otel vb.

3. Gün KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU - ÖLÜDENİZ - KAYA KÖY - YAMAÇ PARAŞÜTÜ
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından , dileyen misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız. (Ekstra) Bugünkü programımızda ilk olarak Hisarönü mevkini takip ederek, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000'e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şu anda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köy’e gidiyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağları'nın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkine götürüyor.Belcekız mevkine geldiğimizde bizleri limanda bekleyen teknemize biniyoruz ve teknemiz bizi hepimizin merak ettiği  Kaplan Kelebeğiyle ünlü , mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan Kelebekler Vadisi’ne ve Belcekız’ın birbirinde güzel koylarına götürüyor. Kelebekler Vadisinde karaya çıkıp vadi içerisinde yapacağımız keyifli ve macera dolu bir yürüyüşün ardından buradan ayrılıyoruz.Her zaman için hafızalarımızda kalacak ve resimlerde ne güzel masmavi dediğimiz Belcekız'ın eşsiz koylarında yüzme molalarımızı vererek günümüzü çok daha keyifli hale getiriyoruz. Yüzme molalarımız arasında Gemiler Adası, Soğuksu koyu, Camel Beach, Mavi Mağara gibi sayısız koy sayılabilir. Sahile geri dönüşte teknemizden inip bu sefer otobüsümüzle bir başka dünya harikası olan Ölüdeniz'e gidiyoruz. Burada vereceğimiz uzun bir yüzme molasıyla lacivert suların tadına varıyoruz. Akşama doğru bölgeden ayrılarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
 Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
 Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
 Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
 Konaklama Oteli : Royal Park Artemisia Club - Sevi Classic Otel - Pırlanta Otel - Edasu Otel - Sunshine Holiday Resort - Nevada Butik - Dalaman Lykıa Resort Otel vb.

4. Gün KAŞ - KAPUTAŞ - KEKOVA - SİMENA - ÜÇAĞIZ KÖYÜ - KALKAN
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, başka doğa harikaları ve muhteşem manzaralar görmek için aracımıza biniyoruz. İlk olarak muhteşem manzarasıyla Kalkan yerleşlesini panoramik olarak görüyoruz ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından rengine hayran kalacağınız turkuazın en güzel tonuna sahip olan Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Eğer şanslıysak burayı müsait buluyoruz ve ömür boyu aklımızda kalacak olan bu plajda yüzme fırsatı buluyoruz. Ardından  Kaş ile programımıza devam ediyoruz. Yolculuğumuz vereceğimiz fotopraf molaları ve rehberimizin hoş sohbeti ve güzel anlatımlarıyla daha keyifli hale geliyor. Kaş’a vardığımızda rehberimiz size serbest zamanımızı söylüyor ve Kaş’ta neler yapabileceğinize dair tavsiyelerde bulunuyor. Bize göre Kaş’ta ilk olarak yapacağınız şey buzlu badem yemek olmalı. Sonrasında Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü'nden bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy'da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış Batık Şehir görerek, sonrasında panoramik olarak yolu olmayan köy Simena Köyü, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alacak. Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel yerden ayrılıyoruz. Eski köy yollarını takip ederek, akşama doğru Fethiyeye dönmüş oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimize özel düzenleyeceğimiz Fethiye'ye özel mehtap turu siz değerli misafirlerimizi bekliyor.( EKSTRA )
 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
Konaklama Oteli : Royal Park Artemisia Club - Sevi Classic Otel - Pırlanta Otel - Edasu Otel - Sunshine Holiday Resort - Nevada Butik - Dalaman Lykıa Resort Otel vb.

5. Gün GÖÇEK - FETHİYE 12 ADALAR TURU - KATRANCI KOYU
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, uykulu gözlerle aracımıza binip Göcek'e hareket ediyoruz. Göcek Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz.Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası,Kızıl Ada,Göcek Adası, Yassıcalar Adası,Zeytinli Ada,Tersane Koyu ,Domuz Adası bulunmakta. Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Göcek Marina'ya ulaşıyoruz. Verilen serbest zaman sonrasında yolumuzun üzerinde ki Katrancı Koyunu fotoğraflayıp otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Extra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Güzergah : Fethiye-Göcek Marina-Fethiye / 59 KM
Konaklama Oteli : Royal Park Artemisia Club - Sevi Classic Otel - Pırlanta Otel - Edasu Otel - Sunshine Holiday Resort - Nevada Butik - Dalaman Lykıa Resort Otel vb.

6. Gün GÖKOVA TEKNE TURU - AKYAKA - AZMAK ÇAYI - ŞİRİNCE - İZMİR - BURSA - İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, günümüzün ilk durağı evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesi olacak. Buradan Gökova tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau'nun deyimiyle Dünya'nın cenneti dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında). Günün ilerleyen saatlerine doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları’nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu canlı akvaryum olarak da bilinen Azmak Çayına doğru ilerliyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Akyaka'dan ayrılarak yöre insanının deyimiyle Deve Bağırtan olarak da bilinen Sakar Geçidi'ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları'nın geçit verdiği bu noktada verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi'nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkanı verecek. Daha sonrasında zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, 12.12.12 tarihinde kıyametin uğramayacağı şehir olarak bilinen Şirince'ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra bu muhteşem güzellikleri bırakarak aracımıza binip bölgeden ayrılıyoruz. . Bu keyifli ve kültürel olarak bilgiye doyduğumuz gezi sonrası araç içi ikramlarımız eşliğinde İstanbul’a yolculuğumuz başlıyor. İzmir, Manisa, Balıkesir, Bursa üzerinden sabaha karşı İstanbul’a geldiğimizde siz değerli misafirlerimizi aldığımız durak noktalarına bırakarak bir başka Tourlanes Turizm organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır (Ekstra)
Güzergah: Fethiye-Gökova-Aydın-Şirince-İzmir-Bursa-İstanbul / 954 KM

Detaylar

ÖĞLEN YEMEKLERİ

 • 12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara alabalık veya tavuk veya köfte+Makarna+Salata+Karpuz)
 • Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği - ( Açık Büfe Yemek )
 • Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu-Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk veya alabalık + Makarna+Salata)
 • Tlos-Yakapark- Restaurant da öğle yemeği - (Tereyağında veya ızgara alabalık veya tavuk şiş-açık büfe salata ve meze -karpuz )
 • Gökova tekne turu- Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz )

*Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

 • Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
 • 12 Adalar; 60 kişlilik 25 mt uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Kekova; 60 kişlilik 20 m uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Kelebekler vadisi; 100 kişilik 30 m uzunluğunda 5m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler,soyunma kabini,duş,tuvalet,üst kat güneşlenme alanı,şezlong,alt kat restaurant oturma gruplu.
 • Gökova; 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Azmak; 20 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 m genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne

*Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. ,

*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. *Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

*Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. *0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

*Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.          

 • 27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
 • 27 kişiye kadar lüks  Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 • 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.


Öne Çıkanlar

Egenin muhteşem güzelliğine kendinizi kaptıracak Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden biri olan Ölüdenizde Babadağdan dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız. 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 50 indirim Kurban Bayramı 2 GECE 3 GÜN Salda Gölü & Isparta & Pamukkale Turu

  Kurban Bayramı 2 GECE 3 GÜN Salda Gölü & Isparta & Pamukkale Turu (kod:FBF943)


  598 TL   299 TL    Detaylar
  % 21 indirim Yaz Dönemi 2 GECE 3 GÜN Assos & Ayvalık & Bozcaada Turu

  Yaz Dönemi 2 GECE 3 GÜN Assos & Ayvalık & Bozcaada Turu (kod:MFD898)


  359 TL   285 TL    Detaylar
  % 50 indirim Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Kuşadası & Çeşme & Pamukkale Turu

  Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Kuşadası & Çeşme & Pamukkale Turu (kod:MMZ944)


  798 TL   399 TL    Detaylar
  % 30 indirim Yaz Dönemi 1 GECE 2 GÜN Polonezköy & Şile & Ağva & Kefken Turu

  Yaz Dönemi 1 GECE 2 GÜN Polonezköy & Şile & Ağva & Kefken Turu (kod:JNR714)


  355 TL   249 TL    Detaylar