Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir) Kod: CTZ916

Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-1
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-2
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-3
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-4
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-5
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-6
Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Konaklama
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Deniz keyfi
     Alışveriş

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 28 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
  Son 1 Kişi
Kurban  Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)

Ohrid (1) - Halkidiki & Selanik (1) – Kavala(1) & Thassos - Manastır


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Tarih

17-19-21-22 Ağustos 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0850-532 2077 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Araç Kalkış Noktalarımız

19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü

20.00  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü

21.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü  

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım , araç içi ikramlar
 • Ohrid & Struga   Biser Otel veya Benzeri Otelde 1 gece ,
 • Selanik Perinthos Otel , Metropolitan Otel veya benzeri otelde 1 gece,
 • Kavala Esperia Otel , Nefeli Otel veya benzeri otelde 1 gece ,toplamda 3 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası   , 65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır
 • Rehberlik Hizmeti

FiYATLARIMIZA DAHiL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Yurtdışı çıkış fonu     :  15 Tl
 • Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri  : 55 €  ( zorunlu )
 • Kavala Thassos arası feribot ücreti   : 15 €  ( zorunlu )             
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğlen ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli          :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün                                                 İstanbul – Ohrid                                          

Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 20.00  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü ,Saat 21.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Ohrid’e Yolculuk.

2.Gün                                            Manastır-Ohrid-Struga

Sabah Niki (Yunan) - Makedonya (Medzitlia) sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası , Bitola'ya (Manastır) varış ve  şehir turumuzda ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi,  Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, yüzlerce tarihi Osmanlı evi, Elveda Rumeli TV dizisi platoları göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zaman ve öğle yemeği molamızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi görülecek yerler arasındadır.İnci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak tipik Makedon gecesine katılma imkanı.

3.Gün                                           Selanik

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası hareket ile  yaklaşık 5 saatlik yolculuk ile Selaniğe Varış  ve Panaromik Selanik şehir turumuzu yapıyoruz ,Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası , Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Serbest zamanımızın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz için extra Yunan taverna ve sirtaki turu.

4.Gün                                       Selanik & Halkidiki - Kavala

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile en işlek bölgesi Kallitheadaki  anlaşmalı olduğumuz , hem ege mutfağının yemeklerini yiyebileceğiniz hemde mükemmel denizinden faydalanabileceğiniz plajımıza geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molamız rehberimizin belirleyeceği saate kadar devam edecektir.( Hareket 16.00-16.30 arası)Yüzme molamızın ardından taverna ve deniz restaurantları ile ünlü olan şirin kasaba Afytos gezimizi yapıyoruz.Burada serbest zaman ve restaurant’da extra olarak zengin ege mutfağı mezeleri ve çeşitleri ile akşam yemeğinizi alabilirsiniz.Gezimizi tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız Kavala’daki otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3 Saat sürecek yolculuğumuz sonrası otelimize varış ve konaklama.

Halkidiki Kalithea :  Kassandra Yarımadası'nın doğu kıyısında modern bir sahil kasabasıdır. Gece kulüpleri şık barları , Taverna ve Otantik Yunan mutfağının sergilendiği büyüleyici bir kasabadır.  Afitos köyün eski dünya cazibesi sadece 5 dakika mesafededir.Beyaz Kumsalı  mavi bayraklı plajlara ev sahipliği yapmaktadır.

5.Gün                                      Kavala – Thassos Adası - İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası Kavala şehir turumuzda ;su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup , otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Rehberimizin anlatımı ile beraber  Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşam feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz.Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler.Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından 40 dk’lık yolculuk sonrası Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Detaylar

Promosyon Fiyat (Sınırlı Sayıda)elirtilmiş fiyat sadece ilk 2 kişi için geçerlidir.

Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 55  €  ,Thassos feribot ücreti 15 € acenteye ödemekle yükümlüdür.  Bu ücretin tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur.

*Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

*Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından dolayı acentemiz sorumlu değildir.

*Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

*Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
*Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

*Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
*Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

 • 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER,
 • 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE,
 • 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO

*Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.Öne Çıkanlar

Ohrid, Selanik, Thassos. 2 Güzel Ülkenin 6 Büyüleyici şehrinde eğlenceli bir bayram tatili.
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar