Kış Dönemi 2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu Kod: JNC444

Kış Dönemi 2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu-1
Kış Dönemi 2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu-2
Kış Dönemi 2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu-3
Kış Dönemi 2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu-4

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Doğa ile iç içe
     Aileler için uygun
     Çocuklu aileler
     Doğal güzellikler
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
  % 21 indirim   909 TL yerine
2 GECE 3 GÜN Bansko Kayak Turu 


Seçenekler:

  1.Dönem İstanbul Hareketli - 718,00 TLNasıl Kullanılır?

YUNANİSTAN ÜZERİNDEN PERŞEMBE GİDİŞ/PAZAR DÖNÜŞ!

1.Dönem

11 Ocak 2018

1 Şubat 2018 

8 Şubat 2018 

15 Şubat 2018 

22 Şubat 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks araçlarla ulaşım

- 3* Merkezi Otellerde 2 Gece oda + kahvaltı konaklama

- Türkçe rehberlik ve danışmanlık hizmeti

- Kayak Kiralama, Lokanta vb. noktalarda geçerli indirim kartı.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ücreti (120 Euro)

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Ekstra turlar, kişisel harcamalar

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 

ÖNEMLİ NOT: Yunanistan üzerinden gidileceğinden bu tur için mutlaka geçerli Çok girişli Shengen vizesi gerekmektedir. Sadece Bulgar vizesi ve tek girişli Shengen vizesi ile tura kayıt yaptırmak mümkün değildir!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN - PERŞEMBE | ISTANBUL - DRAMA - BANSKO

Turumuz akşam saat 22.00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 22.30’da Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü) ve 23.00’de İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Tekirdağ, Malkara, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına devam ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ve Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından Önce Yunanistan’a geçiyor sonrasında 3 saatlik bir yolculuk ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca keyifli yolculuğumuz devam ediyor.

 

2.GÜN - CUMA | BANSKO

Sabah saatlerinde Bansko’ya varış ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplam, 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

 

*Not: Uluslararası kurallar gereği odalara yerleşme saat 14.00’den sonra olmaktadır. Rehberimiz odalara giriş saati ile ilgili sizlere detaylı bilgi veriyor olacak.

 

3. GÜN - CUMARTESİ | BANSKO

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği günü birlik Sofya Turuna katılabilirler. (Kişi Başı 50 Euro) Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexander Nevski Katedrali, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banyabaşı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko’ya dönüş. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

4.GÜN - PAZAR | BANSKO - DRAMA - ISTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından İstanbul’a hareketimiz başlıyor. Saat 15.00’de İstanbul’a hareket. Goce Decev üzerinden Yunanistan’a geçiyor Drama üzerinden 3 Saatlik yolculukla İpsala Sınır kapısına devam ediyoruz. Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk ile gece yarısından sonra İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 


Öne Çıkanlar

Karlar Ülkesi Bulgaristan

Bulgaristan’ın tarihi yarımadası Nessebar, Burgaz’a otuz kilometre uzaklıktadır ve Avrupa’nın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Özellikle Ortaçağ mimarisinin örneklerinin görülebileceği Nessebar aynı zamanda arkeolojik öneme sahip bir tatil merkezidir. Nessebar’ın sahilinde yer alan Sunny Beach, Bulgaristan’ın en çok ziyaret edilen tatil bölgelerinden biridir. 19.yüzyılda inşa edilen ahşap evler dönemin tipik Karadeniz mimarisini yansıtmaktadır. Kırk kiliseli kent olarak bilinen Nessebar’ın en önemli kilisesi Metropolitan Kilisesi’dir. Merkezdeki kilise MS 6.yüzyıl Bizans mimarisinin en güzel örneklerindendir.  Antik dönemde agora olarak kullanıldığı tahmin edilen yapı zaman içerisinde tadilat görmüş ve günümüzdeki görünümüne kavuşturulmuştur. 18-19.yüzyıl yani Bulgar Rönesans’ının yaşandığı dönemlerde Nessebar evleri iyi korunmuş ve kasabanın simgesi haline gelmişlerdir. Evlerin birinci katları beyaz taşlardan inşa edilirken, ikinci katları ahşaptan yapılmıştır. Evlerin yerleri gri taşlarla döşeli ve ilk kattaki pencereler epeyce geniştir. Günümüzde bu evlerin büyük bölümü hediyelik eşya dükkanı, butik otel ya da restoran olarak hizmet vermektedir. Nessebar, arnavut kaldırımlı şirin sokakları, cumbalı Osmanlı evleri ve birbirinden değişik kiliseleriyle Bulgaristan’ın görülmeye değer yerlerden biridir.

Tarihi oldukça eskilere dayanan Balkanların İbiza’sı Varna, gezilebilecek tarihi yerleri, kumsallarıyla oldukça renkli bir şehirdir. Büyüleyici görüntüsüyle Varna’nın sembollerinden biri olan Dormition of the Mother of God Katedrali, Cyril and Methodius meydanında kısaca şehir merkezinde yer alır. Şehrin büyüleyici görüntüsünü izlemek için 133 basamağın bulunduğu katedral, 19.yüzyılda inşa edilmiştir. Tabanı değerli seramiklerle süslenmiş olan katedralde aynı zamanda devasa büyüklükte bir çan da bulunmaktadır. Varna aynı zamanda Avrupa sınırları içerisinde görülebilecek en güzel saraylardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Evksinograd Sarayı, 19. Yüzyılda Viyanalı bir mimar tarafından tasarlanmıştır. Son derece zarif bir görünüme sahip olan saray adını “konuksever deniz kıyısındaki kent’ anlamına gelen evksinograd kelimesinden almaktadır. Kabul odasında ünlü Bulgar ressamların tablolarının yer aldığı sarayın Beyaz ve Çin adı verilen salonlarında göz kamaştırıcı Çin porselenleri ve orijinal mobilyalar dikkat çekicidir. İkinci katta çariçenin ve çocukların özel odaları bulunmakta olup en üst kat misafirlere ayrılmıştır. 1.Ferdinand’ın en sevdiği ikametgahı olan saray Varna’da görülmesi gereken yerlerden biridir. Çok sayıda heykel ve anıtla süslenmiş olan Primorski Parkı da şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Görülebilecek tarihi güzelliklerinin yanı sıra Bulgaristan’ın en ünlü ve en büyük tatil bölgesi olan Altın Kumlar’da deniz keyfini doyasıya yaşamadan dönmemenizi öneririz.
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Bu turumuzu satın aldıktan sonra, tur kalkış tarihinden 21 öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz iade imkanınız bulunmaktadır.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra, tur kalkış tarihine 21 günden az süre kaldığında, iptal ya da iade işlemi yapılamamaktadır.

  Tur nedeniyle alınmış bile olsa dahi, tarafımızdan yapılan vize işlem bedelleri iade edilememektedir.

  Vize veya pasaport alınamaması ya da geç alınması nedeniyle dahi olsa, tur kalkış tarihine 21 gün kaldıktan sonra iptal ya da iade imkanı bulunmamaktadır. Bu nedenle vize ve pasaport işlemlerine yeterli zaman tanıyarak rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Güney İtalya Turu 5 GECE 6 GÜN
  4 Kişi Aldı

  Güney İtalya Turu 5 GECE 6 GÜN (kod:PHS419)  2076 TL   1656 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile 5 GECE 6 GÜN Yılbaşı Dubai Turu

  Türk Havayolları ile 5 GECE 6 GÜN Yılbaşı Dubai Turu (kod:CRT433)  3447 TL   2757 TL    Detaylar
  % 20 indirim Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu

  Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu (kod:GFV439)  2650 TL   2119 TL    Detaylar