HER GÜN HAREKET İLE VİZESİZ SARAYBOSNA 3 GECE KONAKLAMA VE ULAŞIM Kod: DGT177

HER GÜN HAREKET İLE VİZESİZ SARAYBOSNA 3 GECE KONAKLAMA VE ULAŞIM-1
HER GÜN HAREKET İLE VİZESİZ SARAYBOSNA 3 GECE KONAKLAMA VE ULAŞIM-2
HER GÜN HAREKET İLE VİZESİZ SARAYBOSNA 3 GECE KONAKLAMA VE ULAŞIM-3

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Vizesiz
     Kültürel değerler
     Merkeze yakın konum
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 26 Mayıs 2018

2 EKİMDEN İTİBAREN 

 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çocuk Ücretleri

İki yetişkin yanında konaklayan ;0-2 Yaş Çocuk 600 TL'dir. 

Tek Kişi (Single) Konaklama Farkı

Tura tek kişi olarak katılım sağlandığında, 2kişilik odada tek kişi kalındığı için 600 TL ücret farkı ödenmektedir.

İptal Şartları

Rezervasyon tamamlandıktan sonra iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

TUR PROGRAM   ( görmek için tıklayın... )

Tur Programı

1.GÜN - İSTANBUL - SARAYBOSNA

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşuyoruz. Belirtilen saatte, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus havayollarının PC729 sefer sayılı tarifeli seferi ile 15.40’da Saraybosna uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben pasaport işlemlerimizi yaptırıyoruz ve panoramik Saraybosna turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. İlk durağımız; Balkanların en ünlü çarşılarından biri olan Baş Çarşı... Bizleri, 3 farklı döneme götürecek olan Baş Çarşı şehir turumuzda; Osmanlı’ya, Avusturya - Macaristan’a ve Yugoslavya dönemine ait eserleri görme şansını elde edeceğiz. Yapacağımız bu panoramik yürüyüş turumuzda; Yugoslavya döneminde, Avrupa’nın en büyük "Kütüphanesi" olarak kullanılan tarihi bina, Meşhur Sarajevo Sebili, Begova Camii, Kurşunlu Medresesi, Başçarşı Camii, Beyaz Tabya, Saat Kulesi, Katolik Baş Katedrali, Pazar Yeri Katliamı'nın yaşandığı Meşhur Pazar Meydanı, Özgürlük Ateşi, 1. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü, Sinagog, Bezistan görülecek yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zaman sonrası, Savaş döneminde Bosna’nın lideri olarak tanınan, Bosna’nın unutulmayacak lideri Aliya İzzet Begoviç’in kabri ziyaretinin ardından otelimize geçiyoruz.         

2.GÜN - SARAYBOSNA (MOSTAR / POÇİTEL / BLAGAJ)

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Mostar – Poçitel – Blagaj turuna katılabilir. (Kişi Başı 60 Euro) Bu turumuzda, ilk olarak Mostar yolu üzerinde 2. Dünya Savaşında Nazi ordusu tarafından yıkılan Tito Köprüsünü görüyoruz. Halen yıkık bir halde bulunan köprüyü gördükten sonra Poçitel’e gidiyoruz. 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış olan Osmanlı köyü Poçitel'i ziyaret ediyoruz.  Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından, 15. yüzyılda bölgeye Osmanlı dervişlerinin ulaşmasıyla inşa edilen ilk yapı olan Blagaj Tekkesi'ni ziyaret edeceğiz. Buna Nehri'nin kaynağındaki dev kayalık oluğa inşa edilmiş tekkenin civarındaki balık restoranlarında öğle yemeği alacağız. Öğle yemeğinin ardından Mostar'a hareket ediyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri olan Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koski Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz.

Mostar – Poçitel – Blagaj Turu (Yemekli 60 Euro)

3. GÜN - SARAYBOSNA (TRAVNİC / JAJCE)

Sabah kahvaltı ardından serbest zaman vereceğiz. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Travnik-Jajce turuna katılabili. (Kişi Başı 55 Euro). İlk olarak Jajce'ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Doyulmaz güzelliklerle süslü Jajce’nin Pliva Şelalesi'ni ziyaret ediyoruz. Bosna'da bulunan iki şelaleden birisi olan bu doğa harikası, Pliva Şelalesi'ni gördükten sonra hemen yanı başında bulunan kafeteryalarda oturup su sesi eşliğinde çay-kahve molası veriyoruz. Daha sonra Osmanlı’ya yıllarca başkentlik etmiş olan şehrin eski kalesini geziyoruz. Jajce gezimizi sonlandırıp, Travnik’e doğru hareket ediyoruz. Travnik'e vardığımızda, öncelikle  eski kaleyi gezmeye başlıyoruz. Bosna Krallığı'nda yapılmış ve Osmanlı hâkimiyeti sırasında süslenmiş olan kaleyi ziyaretimizden sonra Osmanlı’nın Bosna'da yapmış olduğu ilk camii olan " Sulejmanije" camiisini geziyoruz. Şehir merkezinde gezinti yapıyoruz. Travnik şehrinde görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi olan, Nobel Barış ödüllü yazar Ivo Andric'in evine uğruyoruz. Balkan coğrafyasında yaşanan etnik ayrımcılığın nedenlerini Dünya’ya en güzel şekilde anlatan bu ünlü yazarın, müzeye çevrilmiş olan evini ziyaret ettikten sonra, Fatih Sultan Mehmed'in su içtiği rivayet edilen Mavi Su'yu geziyoruz. Daha sonra Sarajevo'ya doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde vardığımız otelimizde, kısa bir dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Bosna Hersek mutfağının en leziz tatlarıyla donanacak sofralarda keyifli bir Boşnak Gecesi'ne katılacağız.

Travnik-Jajce Turu (Yemekli 55 Euro) Boşnak Gecesi Turu (40 Euro)

4. GÜN - SARAYBOSNA / İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin bildireceği toplanma saatinde, Saraybosna Havalimanı’na transfer gerçekleştireceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Havayollarının PC730 sayılı tarifeli seferi ile 11.40’da İstanbul uçuşumuzu yapacağız.


Öne Çıkanlar

Saraybosna şehri, Bosna-Hersek’in başkentidir. Coğrafi olarak bize yakın, tarihsel geçmişi ve kültürüyle bizden olan Saraybosna şehri, herkesin en az bir kere görmesi ve yaşaması gereken yerlerdendir.

Şehir, Saraybosna’ya ayrı bir güzellik veren, Milijacka Nehri etrafında kurulmuştur. Dağ ile nehrin, Osmanlı döneminden kalma büyüleyici Mostar Köprüsü ile birleşmesiyle ortaya kartpostallık bir görüntü çıkar. Size de bu coğrafyanın, manzaranın ve Balkan mutfağının tadını sonuna kadar çıkarmak ile bu anı fotoğraflamak kalır.

Saraybosna üç ayrı dönemi görmüş ve geçirmiş bir şehir... Yaşadığı her kültürden almış olduğu güzellikleri, yine aynı şekilde ziyaretçilerine de yansıtan Saraybosna şehri, kalbinizi çalacak ve size güzel bir gezi yaşatacak.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul - Saraybosna - İstanbul Arası Pegasus Havayolu ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Havaalanı / Otel / Havaalanı Transferleri,
 • Panoramik Saraybosna Şehir Turu,
 • 4*Hollywood vb. otelde Oda/Kahvaltı konaklama
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilen Ekstra Turlar,
 • Kişisel Harcamalar,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (30 TL)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Türk Havayolları İle Kurban Bayramı 8 GECE 9 GÜN Kuba Turu

  Türk Havayolları İle Kurban Bayramı 8 GECE 9 GÜN Kuba Turu (kod:HTH623)


  9450 TL   7559 TL    Detaylar
  % 43 indirim Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir)

  Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Yunanistan&Makedonya Turu (2 Ülke 6Şehir) (kod:CTZ916)


  700 TL   400 TL    Detaylar