Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu Kod: HNC462

Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-1
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-2
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-3
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-4
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-5
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Vizesiz
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Doğa ile iç içe
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Baştan Başa Ukrayna Turu 

Kharkov – Dnipro(1) – Krivoy Rog – Nikolaev – Odessa (2) - Kiev (2) – Lviv (2)


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tarihler

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Atlas Global Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Kharkov (HRK) – Lviv (LWO) – İstanbul (IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri, 
 • Belirtilen kategori otellerde seçilecek kategori otelde 7 gece konaklama, 
 • Alan/otel/alan transferleri,  
 • Panoramik olarak gerçekleştirilecek Dnipro, Nikolaev, Lviv, Kiev, Odessa, şehir turları 
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri  
 • TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,  
 • Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro), 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),  
 • Müze ve ören yerleri girişleri,  
 • Rehber ve şoför tipleri. 

Bu turumuzda Avantajlı Ekstra Tur Paketi vardır.    (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir..)

Avantajlı Ekstra Geziler A Paketi 190 Euro yerine, 125 Euro

Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro)

Avantajlı Ekstra Geziler B Paketi 410 Euro yerine, 295 Euro

Orta Çağ Akşam Yemeği (45 Euro) +  Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Osmanlı’nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turu (75 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Tekne turu ve Akşam yemeği (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro) + Milestii Mici köyü ve Şarap mahsenleri (45 Euro)

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

b) 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.

c) Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir. Turun iptali durumunda vize ve sigorta ücreti iade edilemez.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün-İSTANBUL – KHARKOV – DNIPRO 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Atlas Global kontuarı önünde 07.00’da hazır bulunulması. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının KK 7851 sefer sayılı uçuşu ile 11.10’da Kharkov’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12.20’de Kharkov’a varışımıza istinaden alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Kharkov şehir turumuz için hareket ediyoruz. Forest Park/Glory Memorial Aniti, Shevchenko Monument (Anıtı), Uspensky Cathedral (Kharkov’un En Yuksek Binasi 89.5m), Pokrovsky Cathedral (Kharkov’un en eski yapisi 1689), Avrupa’nın en büyük meydanı Svobody (Özgürlük) Meydanı, Mirror Stream Fountain, Gorky Park turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Dnipro’ya haraket ediyoruz. Varışımızda yapacağımız şehir turumuzda; şehrin en büyük caddesi Karl Marks Bulvarından başlıyoruz. 17.yy’da Kraliçe Caterina’nın şehrin kurulması emrini verdiği Sobornaya Meydanı ve şehrin ilk binası Preobrajenskiy Soboru ile Ukrayna’nın en eski ve büyük parkı olan Shevchenko parkı, muhteşem manzarası ile Dnipro nehri üzerinde bulunan Monastyskiy adası, Lenin sahil yolu ve üzerinde bulunan Slavy anıtı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelemize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

2.Gün-DNIPRO – KRIVOY ROG – NIKOLAEV – ODESSA 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Odessa’ ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ilk durağımız Dnipro bölgesinin idari merkezi olarak kabul edilen, tarih boyunca Ukrayna için önemli ticaret merkezi olmuş Krivoy Rog. Burada vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından, yolculuğumuzun ikinci durağı Dnyeper nehrinin kıyısında, adını aldığı bölgenin başkenti olan Nikolaev kentine geçiyoruz. Varışımızda yapacağımız şehir turu esnasında St. Josep kilisesi, Virgin Mary katedrali, Gemicilik müzesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Ukrayna’nın eğlence başkenti Odessa’ya hareket ediyoruz. 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmiş bu güzel şehir, Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olma özelliğine sahiptir. Varışımıza istinaden panaromik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.  

 

3.Gün-ODESSA 

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Katakomp turu’’ (30Euro). Katakomp 2500 – 3000 km uzunluğundaki şehir altına kurulmuş tüneller, tarih boyunca farklı amaçlara hizmet etmişler, 18. ve 19.yylarda köle ticareti ve hapishaneleri olarak kullanılırken, İkinci Dünya Savaşı sırasında, Nazilerin işgalinden saklanan direnişçilere sığınak olmuştur. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak üretim fabrikası turu’’ (60 Euro). Tarihi Akkerman Kalesi Ukrayna’nın güneybatısında, Dinyester Nehri’nin Karadenize ulaştığı noktada oluşan haliçde yer alan kale 1484'de, II. Bayezid döneminde Osmanlı topraklarına katılmış, 1812’de ise Bükreş Antlaşması ile Rusya İmparatorluğu'na bırakılmış. Kale ziyaretimizin ardından, en eski konyak üretim merkezi olan Shabo Konyak Fabrikasını ziyaret etmek üzere hareket ediyoruz. Konyak yapımı hakkında bilgi edinip, çeşitli konyakları tatma ve alışveriş yapma şansımız olacak. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

 

4.Gün-ODESSA – KIEV 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimiz tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Ukrayna’nın başkenti Kiev’ e haraket ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik Kiev şehir turumuz ile devam ediyoruz. Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükten sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz. Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ve Andrevski yokuşu turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 

 

5.Gün-KIEV 

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi turu’’ (45Euro). Kapladığı 27 dönüm arazi ile Sovyetler Birliği zamanındaki en büyük manastırlardan biri olan Pecarska Lavra’nın kuruluşu 19.yyın ortalarına dayanmaktadır. İçerisinde 12 adeti yeryüzünde taş yapı, 6 tanesi ise yer altında mağara olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Manastırın içerisinde bulunan, ziyaret noktalarımızdan bir diğeri ise mikro minyatür müzesi. Mikro ebatlarda yapılmış eserleri, özel büyüteçlerle gözlemleme imkanı bulacağımız gezimizin ardından 2. Dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan, Savaş Müzesi’ni keşfe çıkıyoruz. Savaşa dair hertürlü uçak, tank, roket gibi mühimmatın sergilendiği müzedeki gezimiz bizleri zamanda yolculuğa çıkartacak. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Tekne Turu, Kiev Metrosu ve Akşam Yemeği turu’’ (45 Euro). Turumuz esnasında önce rehberimiz eşliğinde Kiev metrosuna iniyoruz. Sonrasında Dinipro Nehri üzerinde yapacağımız tekne turu esnasında şehri ışıklar altında farklı bir perspektif açıdan görme olanağı buluyoruz. Turumuzun ardından, bölgeye özgü yemekleri tadacağımız akşam yemeğimizi almak üzere restaurantımıza geçiyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. 

 

6.Gün-KIEV – LVIV 

Kahvaltının ardından Hürrem Sultan’ın Roxselena olarak Doğduğu Ukraynaca “Lion” anlamına gelen aslan şehir Lviv’e doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacak olduğumuz panaromik Lviv şehir tanıtım turumuz için hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşı’ndan hasar almadan kurtulabilmiş ender şehirlerden birisi olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne girmiştir. Özgürlük ve Pazar meydanları, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltava Nehri, Latin-gotik katedrali, Golden Rose Sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu bitimi otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

 

7.Gün-LVIV 

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Altın Nal Şatoları Turu’’ (Öğle yemekli 55 Euro) veya ekstra olarak düzenlenecek ‘’Osmanlı’nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turu’’ (Öğle yemekli 60 Euro). Altın Nal Şatoları Turunda orjinal halleri günümüze kadar korunmuş, biribirinden etkiliyeci şatolarda adeta geçmişe bir yolculuk yapacağız. İlk durağımız Zolochev şatosunu; 1634’ den günümüze kadar gelen, restore edilerek korunmuş ve turizme kazandırılmış olan kale, eski dönemlerde yapılan işkence izlerinden, ünlü tapınak şövalyelerinin izlerine kadar bir çok tarihi dokuyu arındırmaktadır. Mimari güzelliği kadar hüzün dolu hikayesi ile bizleri etkileyecek olan Zolochev kalesi ziyaretinin ardından, ikinci durağımız Podgoretski Şatosu. Zolochev Kalesi’nden bir yıl sonra 1635’de inşaası tamamlanan şato bir saray kadar görkemli olması ile adından bahsetirir. 3 Silahşörler filminin çekimlerine de ev sahipliği yapmış olan şatonun surları kendi dönemine ait bir çok eseri bünyesinde barındırmaktadır. Ardından son ziyaret noktamız olan Olesko Şatosuna geçiyoruz. 18. yüzyıldan kalma, mimarisi ile ünlü anıt olarak günümüze kendisini taşımayı başarmış ender görülür güzellikte tarihi bir Şato olan Olesko’nun ilk kuruluş amacı bölge savunması için olsa da 20. yüzyılın ikinci yarısından sonra Kraliyet Ailelerinin Rezidansı olarak hizmet vermiştir. Osmanlı’nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turunda ise Osmanlı’nın bölgedeki geçmişini irdelemek üzere, ilk olarak Kanuni Sultan Süleyman’ın karısı Hürrem Sultan’ın doğum yeri olan, Lviv’in 60 km dışındaki Rohatyn Bölgesi’ni ziyaret edeceğiz. Unesco Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan ve rahipliğini Hürrem Sultan’ın babasının yaptığı 1598 yılında inşaa edilmiş Kutsal Kiliseyi ziyaret edip, şehir merkezinde konumlanmış olan Roxana (Hürrem Sultan) heykelini gördükten sonra, Ivano-Frankivsk Bölgesi’ne geçiyoruz. Kuruluşundan 300 yıl sonra ünlü ukraynalı yazar Ivan Franko’nun adına ismi değiştirilen şehirde Potocki Kalesi, Tanrının yükselişini simgeleyen katolik kilisesi, ermeni kilisesi, Nezalezhnosti Caddesi, belediye binası göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Karpatların başkenti olarak bilinen bölgede yapacağımız büyüleyici gezinin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelinizde. 

 

8.Gün-LVIV – ISTANBUL 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi turu’’ (30 Euro). Çikolata ve kahve üretim aşamalarını öğrenip, tadına bakma imkanımızın olacağı gezimizin ardından, eczacılık müzesinde; ilaç sektörünün geçmişten bugüne tarihi gelişimi ve üretimi ile ilgili bir çok bilgi öğreneceğiz. Turumuzun bitimi otelimize transfer. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman ardından havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları’nın KK 7870 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Detaylar

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir. 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir. 

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir. 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. 

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. 

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz. Öne Çıkanlar

Baştan Başa Ukrayna

Karadenizin incisi Odessa'da Potemkin merdivenlerini görebilir, en hareketli caddesi Deribasovskaya Caddesinde yürüyüş yapabilir,parkın içine kurulmuş şehir Kiev'de tarihe tanıklık edebilirsiniz. Tarihi dokusu, dini yapıları, ekonomik ve leziz yemekleri, eğlenceli gece hayatı ile oldukça keyifli bir tatil yaşamak için Ukrayna ideal bir seçim olacaktır. 

 

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Sonbahar Dönemi Pegasus Havayolları ile 2 GECE 3 GÜN Amsterdam Turu

  Sonbahar Dönemi Pegasus Havayolları ile 2 GECE 3 GÜN Amsterdam Turu (kod:NLR776)


  2466 TL   1715 TL    Detaylar
  % 32 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Turu (kod:YHJ732)


  813 TL   551 TL    Detaylar
  % 10 indirim   Vizesiz Kurban Bayramı Özbekistan Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Özbekistan Turu

  Kurban Bayramı Özbekistan Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Özbekistan Turu (kod:RPM929)


  5394 TL   4848 TL    Detaylar
  % 32 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya Turu (kod:ZRN791)


  813 TL   552 TL    Detaylar