Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu Kod: GFV439

Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-1
Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-2
Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-3
Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-4
Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-5
Atlasjet Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Çocuklu aileler
     Tarihi güzellikler
     Kültürel zenginlik
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
(min. fiyat)
  % 20 indirim   2650 TL yerine
DİSNEYLAND (2) & PARİS (2)

Atlas Global Hava Yolları ile 4 Gece 5 Gün


Seçenekler:

3* Oteller   ( görmek için tıklayın... )
  1.Dönem İstanbul Hareketli 3*lı Oteller - 2119,00 TL
  1.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2332,00 TL
  1.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2417,00 TL
  2.Dönem İstanbul Hareketli 3*lı Oteller - 2332,00 TL
  2.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2544,00 TL
  2.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2629,00 TL
  3.Dönem İstanbul Hareketli 3*lı Oteller - 2544,00 TL
  3.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2757,00 TL
  3.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 2842,00 TL
  4.Dönem İstanbul Hareketli 3*lı Oteller - 2969,00 TL
  4.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 3182,00 TL
  4.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 3*lı Oteller - 3267,00 TL
4* Oteller   ( görmek için tıklayın... )
  1.Dönem İstanbul Hareketli 4*lı Oteller - 2332,00 TL
  1.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 2544,00 TL
  1.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 2629,00 TL
  2.Dönem İstanbul Hareketli 4*lı Oteller - 2544,00 TL
  2.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 2757,00 TL
  2.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 2842,00 TL
  3.Dönem İstanbul Hareketli 4*lı Oteller - 2757,00 TL
  3.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 2969,00 TL
  3.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 3054,00 TL
  4.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 3479,00 TL
  4.Dönem İstanbul Hareketli 4*lı Oteller - 3182,00 TL
  4.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil 4*lı Oteller - 3394,00 TL


Nasıl Kullanılır?

1.Dönem 

29 Kasım 2017

13 Aralık 2017

10 Ocak 2018

28 Şubat 2018 Şubat 

2.Dönem 

14 Şubat 2018

7 Mart 2018 

14 Mart 2018 

21 Mart 2018 

3.Dönem 

4 Ekim 2017 

26 Ekim 2017 

8 Kasım 2017 

4.Dönem

21 Ocak 2018 

 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Havalimanı vergileri

  — Atlas Global Havayolları ile  İstanbul (IST)– Paris – İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti, 

— Seçilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,

— Alan/otel/alan transferleri,

— Panoramik Paris şehir turu 

— Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

— Otel vergileri

— Turist Şehir vergileri

— Türsab zorunlu mesleki sigortasi

—Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları 2 gün özel giriş bileti dahil!!!

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),

— Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)

— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)      

 

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1 Gün-ISTANBUL – PARİS – DISNEYLAND

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçuşu ile 10.50’de Paris’e hareket. 13.40 ‘da Paris’ e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Saat 20.00’den sonra Disneyland oteline transfer. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün-DİSNEYLAND

Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Geceleme Otelinizde.

 

3. Gün-DİSNEYLAND – PARIS

Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 11.00’de odaların boşaltılması. Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Akşam 20.00’de Paris oteline transfer. Geceleme otelinizde

 

4. Gün-PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (95 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde

 

5. Gün-DİSNEYLAND – PARİS – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Notre Damme Katedrali & Lüksemburg Bahçeleri & Panteon turumuza katılabilirler. (35 Euro). St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni görüyor ve Lüksemburg Bahçelerine doğru yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra, Panteon panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6034 sefer sayılı uçuşu ile ile 15.25 ’da İstanbul’a uçuş ve 19.55’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 


Öne Çıkanlar

IŞIKLAR ŞEHRİ PARİS 

Fransa'nın başkenti ve İle de France bölgesinin merkezidir. Sen Nehri'nin üzerine, Paris Havzası'nın ortasına kurulmuştur. Paris'te ikamet edenlere Parisien(ne) diye hitap edilir. Tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel yaşamı ile bilinen Paris, aynı zamanda dünya tarihinde önemli bir şehir olmakla birlikte, başlıca ekonomik ve politik merkezler arasında yer almakta ve uluslararası taşımacılığın geçiş noktalarından birini oluşturmaktadır. Moda ve lüksün dünya başkenti olan Paris, "Işık Şehir" (Ville Lumière) diye de anılmaktadır.

Paris şehrinin özlü sözü Latince "Fluctuat nec mergitur" yani "Sallanır ama batmaz". Şehrin armasındaki "Scilicet" yani gemiyi anlatmak için kullanılır. Bu gemi Ortaçağ'da şehri yöneten güçlü "Gemiciler" (Nautes) ya da "Su tüccarları"nın kurduğu birliği sembolize eder. Şehrin koruyucusu, 5. yüzyılda Attila'yı şehri yıkmaması için ikna ettiğine inanılan Azize Geneviève'dir.

Paris'in en önemli mekanları;

Notre Dame Katedrali

Meryem Ana'ya adanarak yapılan bu gotik katedral, Sein Nehri'nin ortasında ki Île de la Cité'nin doğu kısmında bulunur.Bu katedral Paris'in sembollerinden biri haline gelmiştir.19. yüzyılın başlarında yıkılma kararı alınan katedralin kurtarılması için ünlü Fransız yazar Victor Hugo "Notre Dame'ın Kamburu" adlı romanı yazmıştır.Halkın da desteğiyle yıkılmaktan kurtulmuştur.

Louvre Müzesi

1793'te açılan ve müze yapılan bina aynı zamanda Fransa'nın ilk devlet müzesidir.Koleksiyonunda La liberté guidant le peuple,Mona Lisa, Winged Victory of Samothrace ve Venus de Milo gibi birçok şaheser görülebilir.Sadece dış görünüşü bile insana bu sarayın harikuladeliğini gösterir.Mimarinin en muhteşem örneklerinden biridir ve Fransız usulü dik çatıları da dikkat çekicidir.

Avrupa'nın ve Dünyanın en büyük müzesi olarak bilinmektedir. Ayrıca, Avrupa'da en çok ziyaret edilen müzelerden biridir. Bunun yanında, Paris'te  gezilecek yerler bakımından en önemli ve en merak edilen yerlerden biridir. Müzede, toplamda 70.000 sanat eseri yer almaktadır. Şüphesiz müzenin en önemli eseri ''Mona Lisa''dır.

Église de la Madeleine

İnşasını Napoleon'un emrettiği kilise, Fransız Ordusu'nun ululuğuna ve görkemliliğine yaraşır bir zafer tapınağı olması için yapılmıştır. 1806'da Pierre-Alexandre Vignon tarafından tasarlanmıştır. Korint tarzı sütunlarla çevrelenmiş tapınak, Boubonlar'ın yönetimi ele geçirmesiyle Hristiyan kilisesine dönüştürülmüştür.

Champs-Élysées (Şanzelize)

Adını Yunan mitolojisinde cennet olarak gösterilen Elysion ovalarından almıştır. Paris'in en güzel caddesi olarak bilinir. Cadde, yukarı doğru çıkarsanız sizi Zafer Takı'na, aşağı doğru inerseniz sizi Concorde Meydanı'na çıkarır. Daha ilerde ise Jardin des Tuileries ve Louvre Müzesi vardır. Birçok gösterinin yapıldığı bu cadde adeta Paris'in kalbidir.

Eyfel Kulesi

İsmini, inşa ettiren firma olan Gustave Eiffel'den alır. Kule tüm dünyaya kendini Fransa'nın sembolü olarak tanıtmıştır. Muhteşem bir mühendislik eseri ve estetik bir kuledir. Fransız Devrimi'nin kutlamaları için düzenlenen Paris fuarına kapı olarak yapılmıştır. Kule sadece 20 yıl kalması için inşa edilmişti. 1909'da yıkılması gereken kule Atlantik ötesi haberleşmeye imkan tanıdığından kalmasına izin verildi.

Disneyland 

ABD'nin Anaheim (Los Angeles yörekenti) kentinde bulunan bir eğlence parkıdır .

ABD'li canlı resimci ve Film yapımcısı Walt Disney tarafından 17 Temmuz 1955 de kuruldu. Dünyanın en büyük eğlence parkı ve en önemli turizm merkezi olan Disneyland, sanatçının kahramanlarını yaşatan düzenlemeleri ve donatımlarıyla daha çok çocukların ilgisini çeken bir panayır durumundadır. Bugün, birçok iş dalını içeren Walt Disney Kurumu'nun bir bölümüdür.
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Bu turumuzu satın aldıktan sonra, tur kalkış tarihinden 21 öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz iade imkanınız bulunmaktadır.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra, tur kalkış tarihine 21 günden az süre kaldığında, iptal ya da iade işlemi yapılamamaktadır.

  Tur nedeniyle alınmış bile olsa dahi, tarafımızdan yapılan vize işlem bedelleri iade edilememektedir.

  Vize veya pasaport alınamaması ya da geç alınması nedeniyle dahi olsa, tur kalkış tarihine 21 gün kaldıktan sonra iptal ya da iade imkanı bulunmamaktadır. Bu nedenle vize ve pasaport işlemlerine yeterli zaman tanıyarak rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu

  Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu (kod:BVN283)  3373 TL   2693 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Paris Turu

  Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Paris Turu (kod:GFB390)  2544 TL   2044 TL    Detaylar
  % 20 indirim Barcelona Yılbaşı Turu 3 GECE 4 GÜN

  Barcelona Yılbaşı Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:YGL370)  2890 TL   2309 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN

  Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:ZJC325)  1989 TL   1590 TL    Detaylar