3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu Kod: PYL372

3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu-1
3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu-2
3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu-3
3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu-4
3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Aileler için uygun
     Denize yakın konum
     Tarihi güzellikler
     Eşsiz sahiller
 • Kalan Süre:
 • 2 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
(min. fiyat)
  % 22 indirim   539 TL yerineSeçenekler:

  1.Dönem İstanbul Hareketli - 419,00 TL
  2.Dönem İstanbul Hareketli - 589,00 TLNasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN | İSTANBUL - PARGA

Akşam saat 21.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, saat 21.30 de Mecidiyeköy Bambi Cafe önü ve saat 22.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala üzerinden Selanik 610 km sürmektedir.

 

2. GÜN | PARGA

Sınır geçişimizi takiben yol alacağımız Yunan otobanında onlarca tünelin içinden geçerek Parga ’ya varıyoruz. Varışa müteakip, yürüyüş ile Parga kentini geziyoruz. Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan muhteşem İyon Denizi manzarası eşliğinde Canlı Yunan müziği ve Sirtaki eşliğinde Taverna gecesine katılabilirler. (35 Euro Fix Menü-2 İçki/İçecek dâhildir).

 

3. GÜN | PARGA - KORFU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Korfu Adası turuna katılabilirler (50 Euro) Bu turumuzda gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint Kiliselerini, Theotaki Meydanı'nı ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ardından Parga ‘ya otelimize dönüyoruz.

 

4.GÜN | PARGA - YANYA - KALAMBAKA - METEORA - KAVALA - İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından otobüsümüz ile Yanya kentine hareket ediyoruz. Büyülü Epir dağları üstünden geçerken geleneksel küçük Yunan köylerini ve yaşamlarını göreceğiniz yolculuğun ardından, Ioannina’nın tarihi göl bölgesine varıyoruz. Gölün hemen yanında bulunan Ali Paşa Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. 1400’lü yıllardan kalma Osmanlı kıyafet ve eşyalarını, tarihi Türk çarşısı sokağını ve çarşısını görüp modern Yanya bölgesine geçiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ardından Kalambaka’ya hareket ediyoruz. Varışımıza müteakip manastır ziyareti, verilecek serbest zaman sonrası Kavala ’ya hareket. Selanik güzergâhı üzerinden Kavala ‘ya varış. Kavala panoramik şehir turu; İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı, Kavala Kalesi (panoramik olarak), Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacağız. Şehri tanıma ve yemek için verilecek serbest sonrası İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…


Öne Çıkanlar

3 GECE 4 GÜN MUHTEŞEM PARGA TURU

PARGA - KORFU - YANYA - METEORA / KALAMBAKA - KAVALA

1.Dönem

23 Kasım  PROMOSYON!!!

2.Dönem

28 Eylül

12 Ekim

26 Ekim

9 Kasım

 

Yunanistan'ın Eşsiz Sahillerine Yolculuk

 

 

Yunanistan’ın en çok turist çeken kasabalarından biri olan Parga, sakin plajları ve küçük tavernalarıyla ilgi çekici tatil rotalarından biridir. Kanuni Sultan Süleyman’ın veziri Pargalı İbrahim’in doğduğu yer olan Parga, Yunanistan’ın kuzeybatı kıyısında bulunan Preveze şehrinde yer alan küçük bir kasabadır. Arkeolojik kazılardan elde edilen bilgilere göre Parga’da ilk yerleşim MÖ 160’lı yıllarda başlamıştır. Ancak savaşta Makedonya Kralı Perseus’un yerle bir etmesi Parga’nın ikinci kez yapılmasına neden olmuştur. 1400lü yıllarda Venedikliler tarafından yönetilen kasaba, dönemin önemli ticaret merkezlerinden biri haline gelmiştir. Osmanlılar başta olmak üzere Arnavut ve Fransızların da ele geçirdiği kasaba 1913 yılından beri Yunanistan himayesindedir. Özellikle sakin plajlarıyla dikkat çeken kasabada en önemli plajlardan biri Sarakiniko’dur. Şehre 12 kilometre uzaklıktaki kumsala botlar yardımıyla ulaşmak mümkündür. Parga’nın içinde bulunan Kryoneri adındaki küçük plaj ise yarı kum yarı çakıl taşlarla kaplıdır ve şehrin en önemli caddesinin hemen yanında bulunmaktadır. Parga’nın hilal şeklindeki en büyük ve en bilinen plajı Valtos, şehrin güney batısında yer alır. Plajda dalış, paraşüt ve su kayağı yapılabilecek sporlardan bazılarıdır. Şehre 4 kilometre uzaklıkta bulunan ve diğerlerine oranla daha sakin bir plaj olan Lichnos, derin ve berrak suları ile dalgıçların en çok tercih ettiği dalış noktalarından biridir.

Dilerseniz güne Parga Kalesi ve Ali Paşa Kalesi gibi tarihi mekanları gezerek başlayabilir ve daha sonra kasabanın sakin plajlarında tatilinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kavala, Yunanistan’ın Doğu Makedonya ve Doğru Trakya bölgesinde yer alan güzel ve görülmeye değer bir sahil kentidir. Antik kentlerden kalelere, hareketli caddelerden müzelere kadar Kavala’da keşfedilebilecek çok fazla yer bulunmaktadır. Krinides bölgesinde yer alan Fillippi Antik Kenti, Kavala şehrinin 15 kilometre uzağında yer almaktadır. Burada erken Hristiyanlık döneminde Aziz Pavlos’un şehre gelişi ve Avrupa’daki ilk Hristiyan cemaatinin kuruluşu ile ilgili görkemli bazilikalar ve merkezi planlı binalar görülebilmektedir. Kentte aynı zamanda 19.yüzyıldan kalma tarihi bir Osmanlı eseri olan İmaret bulunmaktadır. Kavalalı Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılan zamanında medrese, mektep ve aşevi olarak kullanılan 18 kubbeli görkemli bir yapıdır. Kavala Arkeoloji Müzesi ve Tütün Müzesi şehirde görülmesi gereken önemli müzelerden birkaçıdır.

Yunanistan’ın en yeşil adalarından biri olan Thassos Adası, büyüleyici kumsalları ve yemyeşil dağ köyleriyle adından söz ettiren bir plaj cennetidir. Adanın merkezi ve en büyük şehri olan Thassos, tarihi binaların yer aldığı eski bir limana sahiptir. Antik kent kalıntıları ve Arkeoloji Müzesi de liman yakınlarındadır. Ege Denizi’nin kuzey kıyısında bulunan adanın en önemli köylerinden biri olan Panagia’da tarihi evler, pek çok restoran ve birkaç hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Bu romantik köyde görülmeye değer bir yer olan Ejderhanın Mağarası turistlerin ilgisini en çok çeken yerlerden biridir.

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • -Lüks araçlarla ulaşım,
 • -Parga, Yanya, Meteora, Kavala gezileri dahil.
 • -Belirtilen Otel'de 2 gece oda kahvaltı konaklama.
 • -Türkçe rehberlik hizmeti.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • -Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • -Çok girişli Shengen Vizesi (120 Euro)
 • -Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • -Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 • -Şoför/Rehber/Otel bahşişleri (5 Euro)
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi İspanya Turu

  Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi İspanya Turu (kod:LYN350)  1811 TL   1445 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Neo Klasik İspanya Turu

  Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Neo Klasik İspanya Turu (kod:JMK347)  2587 TL   2063 TL    Detaylar
  % 26 indirim   Vizesiz HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN UKRAYNA HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ KİEV TURU

  HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN UKRAYNA HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ KİEV TURU (kod:RVN184)  1900 TL   1399 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu

  Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu (kod:HHM373)  2075 TL   1655 TL    Detaylar