23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu Kod: GPB452

23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu-1
23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu-2
23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu-3
23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu-4
23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Denize sıfır
     Doğa ile iç içe
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
(min. fiyat)
  % 21 indirim   2320 TL yerine
23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu


Seçenekler:

3* Hersonnisos Central Otel vb.   ( görmek için tıklayın... )
  20 Nisan İstanbul Hareketli - 1827,00 TL
4* Hersonnisos Maris Otel vb.   ( görmek için tıklayın... )
  20 Nisan İstanbul Hareketli - 2287,00 TL
5* Hersonnisos Albatros Otel vb.   ( görmek için tıklayın... )
  20 Nisan İstanbul Hareketli - 3207,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Corendon Havayolları Özel Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Girit  gidiş/dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferi
 • 3 Gece oda/ BB konaklama (kahvaltı dahil)
 • Girit Panoramik şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 130 Euro
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli: 15 TL
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 • (İptal güvence paketi) İsteğe bağlı, Tur hareketine 7 gün kalaya kadar koşulsuz şartsız iptal etme imkanı (20€)

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN: İSTANBUL – GİRİT

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 08.00’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Corendon Havayolları CAI 4353 uçuşu ile saat 11:30 ’da Girit’e hareket. Yerel saat ile 12:50’de varış. Varışı takiben yapılacak olan ve Plateia Elefterias’tan ( Özgürlük Meydanı ) itibaren başlayacak şehir turunda; Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN: GİRİT

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka turu.  (75 €) Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos - Plaka: Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’ da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Elounda’ ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’ı görüyoruz.Tur sonrası otelimize transfer ve arzu eden misafirlerimiz için ekstra Girit Gecesi Turu. (75 €) Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip, limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 

3.GÜN: GİRİT

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) turu. (60€) Fodele - Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’ da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ ya hareket. Hanya’ da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos’ a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti. Geceleme otelimizde.

4.GÜN: GİRİT - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Corendon havayollarının CAI 4354 uçuşu ile saat 15:35’te İstanbul’a hareket, Yerel saat ile 16:55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

Yunanistan ve Benzersiz Adaları

Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye’nin komşusu Yunanistan, çok eski zamanlara dayanan tarihi, birbirinden güzel adaları ve sahilleriyle hem deniz hem de kültürel tatilin vazgeçilmez noktalarından biridir. Başta felsefe tarihinin en önemli merkezi olan Yunanistan, Helen Uygarlığı’nın devamı niteliğindedir. Antik Yunan’a uzanan kökleri ile felsefe, tiyatro, edebiyat, tarih ve siyaset gibi konularda dünyaya öncülük etmiştir. Başkent Atina ve onu izleyen Selanik olmak üzere görülmeye değer pek çok şehri bulunan Yunanistan, deniz ve eğlence turizmi açısından Avrupa’nın en gözde destinasyonlarındandır.

Yunanistan’ın ikinci büyük şehri olan Selanik, tarih içinde farklı kültür ve geleneklerle harmanlanmış popüler bir turizm kentidir. Özellikle Roma, Osmanlı ve Yahudi yapıları şehrin en önemli yapıları arasındadır. Her sokağı denize çıkan Selanik, renkli meydanları, tarihin derinliklerinden  günümüze ulaşmayı başarmış yapılarıyla yurtdışı seyahatlerinin vazgeçilmez rotalarındandır. Şehrin ana meydanı olan Aristotelous Meydanı, Fransız mimar Ernest Hebrard tarafından tasarlanmıştır. Çeşitli festival, miting, sergi ve kutlamaların yapıldığı meydan aynı zamanda etrafını çevreleyen cafe ve barların yoğunlukta olduğu bir yerdir. Şehrin sembollerinden olan Beyaz Kule ise Selanik’in ünlü sahil şeridinde bulunan Zafer Bulvarı ve Milli Savunma caddelerinin kavşağında yer alır. Şehrin en eski kilisesi olan Agia Sofia Kilisesi, haç şeklindedir ve Orta Bizans devrine ait mimari geleneği yansıtmaktadır. Agia Sofia’nın kubbesi İsa’nın göğe yükselişini temsil etmektedir. Binanın görkemli dış mimarisi kadar içerisinde bulunan farklı yüzyıllardan kalma motifler, süslemeler ve mozaikler de oldukça ilgi çekicidir. Zeminde de melekler tarafından çevrelenmiş Meryem Ana’nın resmi bulunmaktadır.

Yunanistan’ın kuzeyinde yer alan yeşillikler içinde bir yarımada olan Halkidiki, Selanik’in yazlık bölgesi olarak bilinmektedir. Özellikle birbirinden güzel plajlarıyla dikkat çeken yer üç parmaklı ele benzetilebilir. Doğuda Athos ortada Sithonia ve en batıda Kassandra yer alır. Kassandra, Halkidiki’nin en kalabalık ve gelişmiş bölgesidir. Burada bulunan Paliouri mavi bayraklı bir plajdır. Bu eşsiz sahil şeridinde oldukça sessiz ve sakin balıkçı kasabalarından, kalabalık ve renkli kumsallara kadar birçok alternatifi bir arada bulabilmek mümkündür.

Kavala, Yunanistan’ın Doğu Makedonya ve Doğru Trakya bölgesinde yer alan güzel ve görülmeye değer bir sahil kentidir. Antik kentlerden kalelere, hareketli caddelerden müzelere kadar Kavala’da keşfedilebilecek çok fazla yer bulunmaktadır. Krinides bölgesinde yer alan Fillippi Antik Kenti, Kavala şehrinin 15 kilometre uzağında yer almaktadır. Burada erken Hristiyanlık döneminde Aziz Pavlos’un şehre gelişi ve Avrupa’daki ilk Hristiyan cemaatinin kuruluşu ile ilgili görkemli bazilikalar ve merkezi planlı binalar görülebilmektedir. Kentte aynı zamanda 19.yüzyıldan kalma tarihi bir Osmanlı eseri olan İmaret bulunmaktadır. Kavalalı Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılan zamanında medrese, mektep ve aşevi olarak kullanılan 18 kubbeli görkemli bir yapıdır. Kavala Arkeoloji Müzesi ve Tütün Müzesi şehirde görülmesi gereken önemli müzelerden birkaçıdır.

Yunanistan’ın en yeşil adalarından biri olan Thassos Adası, büyüleyici kumsalları ve yemyeşil dağ köyleriyle adından söz ettiren bir plaj cennetidir. Adanın merkezi ve en büyük şehri olan Thassos, tarihi binaların yer aldığı eski bir limana sahiptir. Antik kent kalıntıları ve Arkeoloji Müzesi de liman yakınlarındadır. Ege Denizi’nin kuzey kıyısında bulunan adanın en önemli köylerinden biri olan Panagia’da tarihi evler, pek çok restoran ve birkaç hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Bu romantik köyde görülmeye değer bir yer olan Ejderhanın Mağarası turistlerin ilgisini en çok çeken yerlerden biridir.Yunanistan'ın en büyük adası olan Girit ise benzersiz doğal güzelliğiyle ziyaretçi akınına uğrayan adalardan biridir. Akdeniz'in en büyük beşinci adasında harika bir tatil imkanı sizleri bekliyor. Girit tıpkı pek çok Yunanistan adasında olduğu gibi tarihi eserlerle doludur. Bunların en başında Su Kulesi anlamına gelen ve Venedikliler zamanında adaya yapılmış olan Kandiye'dir. Bu nedenle kalenin duvarlarındaki Venedik amblemleri oldukça dikkat çekicidir.  Yunanistan demek pek çok farklı döneme tanıklık etmiş antik kentler diyarı demektir. Girit'te yer alan ve Minos uygarlığına ev sahipliği yapmış olan Knossos M.Ö 1700lü yıllarda inşa edilmiştir. İçinde tiyatrolardan tapınaklara depolardan çalışma odalarına pek çok alanı görebilmek mümkündür. Girit'e gittiğinizde tarihe tanıklık ederken harika zaman geçirecek ve Yunanistan'ın doğal güzelliklerine hayran olacaksınız. 
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, koşulsuz ve kesintisiz iade imkanınız bulunmaktadır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 21 indirim Türk Havayolları ile 23 Nisan Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu
  12 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile 23 Nisan Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu (kod:ZRK450)


  4067 TL   3207 TL    Detaylar
  % 18 indirim Türk Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Sicilya Turu
  18 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Sicilya Turu (kod:NFB418)


  2218 TL   1828 TL    Detaylar
  % 21 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Vizesiz Arnavutluk & Makedonya & Kosova Turu

  Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Vizesiz Arnavutluk & Makedonya & Kosova Turu (kod:KPL442)


  2198 TL   1736 TL    Detaylar
  % 13 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel Vizesiz 3 GECE 4 GÜN Belgrad Turu
  3 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel Vizesiz 3 GECE 4 GÜN Belgrad Turu (kod:KLP379)


  3385 TL   2939 TL    Detaylar