Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en çok turist kabul eden şehri Antalya'nın en bilindik yerlerinden LaraAntalya merkeze 12 km, havalimanına yaklaşık olarak 16 km uzaklıktadır. Havalimanına ve merkeze yakın olması yerli ve yabancı turistlerin Lara’yı tercih etmesinde büyük bir etkendir. Antalya’nın güneydoğusunda bulunan Lara plajı, 2 kilometre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun kumsalına sahiptir. Lara plajı aynı zamanda mavi bayraklı bir plajdır ve deniz suyu sıcaklığı da oldukça iyidir. Plajın hemen arkasında, içerisinde kamp ve piknik alanları bulunan ufak bir orman yer almaktadır.

Akdeniz ikliminin görüldüğü Lara’da tatil dönemi uzun sürer. Antalya’da bulunan Düden Şelalesi'nin denize döküldüğü Düden Park, Lara sınırları içerisindedir. Antalya merkeze ve diğer ilçelere kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Lara’ya gelmişken, güzel deniz manzaralı Hidirlik Kulesi, şehrin tarihini görebileceğiniz Kaleiçi, Antalya Müzesi, Saat Kulesi, Düden Park, Hadrian Kapısı ve Perge Antik Kenti ziyaret edilmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Gecesi ve gündüzüyle sürekli bir canlılık içinde olan, doğal güzellikleriyle sizleri büyüleyecek Lara, üstün hizmet kalitesi sunan konforlu otelleri ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.