% 30 indirim Denize sıfır Lara 5* Sherwood Breezes Resort 3 GECE ULTRA HER ŞEY DAHİL tatil

Denize sıfır Lara 5* Sherwood Breezes Resort 3 GECE ULTRA HER ŞEY DAHİL tatil (kod:BRG296)

   Denize sıfır
   İş gezilerine uygun
   Muhteşem plaj
   Merkeze yakın konum
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Kaliteli hizmet
   Su kaydırakları
889 TL    619 TL    Detaylar

Ülkemizin en çok turist kabul eden şehri Antalya'nın en bilindik yerlerinden LaraAntalya merkeze 12 km, havalimanına yaklaşık olarak 16 km uzaklıktadır. Havalimanına ve merkeze yakın olması yerli ve yabancı turistlerin Lara’yı tercih etmesinde büyük bir etkendir. Antalya’nın güneydoğusunda bulunan Lara plajı, 2 kilometre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun kumsalına sahiptir. Lara plajı aynı zamanda mavi bayraklı bir plajdır ve deniz suyu sıcaklığı da oldukça iyidir. Plajın hemen arkasında, içerisinde kamp ve piknik alanları bulunan ufak bir orman yer almaktadır.

Akdeniz ikliminin görüldüğü Lara’da tatil dönemi uzun sürer. Antalya’da bulunan Düden Şelalesi'nin denize döküldüğü Düden Park, Lara sınırları içerisindedir. Antalya merkeze ve diğer ilçelere kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Lara’ya gelmişken, güzel deniz manzaralı Hidirlik Kulesi, şehrin tarihini görebileceğiniz Kaleiçi, Antalya Müzesi, Saat Kulesi, Düden Park, Hadrian Kapısı ve Perge Antik Kenti ziyaret edilmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Gecesi ve gündüzüyle sürekli bir canlılık içinde olan, doğal güzellikleriyle sizleri büyüleyecek Lara, üstün hizmet kalitesi sunan konforlu otelleri ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.