Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Akdeniz’in en büyük adalarından biri olan Kıbrıs, tarihi dokusu, muhteşem denizi ve altın kum plajlarıyla sevilen destinasyonlardan biridir. Aynı zamanda tatilciler tarafından vizesiz girilmesi nedeniyle sıkça tercih edilen Kıbrıs, birbirinden farklı sayısız seçeneğiyle gözde bir turizm merkezidir. Yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışıyla sizleri bekleyen Kıbrıs Otelleri, özellikle kurban bayramı döneminde sunmuş olduğu fırsatlarla benzersiz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Tarihi, doğası, denizi, kum plajları, lezzetleri ve görkemli casino’larıyla, aileniz ya da sevdiklerinizle harika zaman geçirebileceğiniz tatilinizin keyfini doyasıya yaşayın! Tatilinizi planlamaya hazırsanız “Kurban Bayramı Kıbrıs Turları” sayfamızdan yerinizi ayırtmayı unutmayın! Bayram dışındaki tarihler için ‘Kıbrıs Turları’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.