% 30 indirim Fethiye Rüya Hotel'de 3 GECE HER ŞEY DAHİL tatil
   5 Kişi Aldı

Fethiye Rüya Hotel'de 3 GECE HER ŞEY DAHİL tatil (kod:HPF9)

   Ekonomik tatil
   Doğa ile iç içe
   Açık havuz
479 TL    335 TL    Detaylar

Akdeniz Bölgesi’nin Ege Bölgesi ile kesiştiği yerde bulunan Fethiye, Muğla iline bağlı bir turizm cennetidir. Çok eski dönemlerden beri önemli bir yerleşim merkezi olan Fethiye, Muğla şehir merkezine 130 kilometre uzaklıktadır.

Akdeniz ikliminin yaşandığı Fethiye’de kışları ılık, yazları ise sıcak geçmektedir. Fethiye’de Mayıs ayında başlayan turizm sezonu Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Turkuaz denizi, eşsiz koyları, yemyeşil doğası, birbirinden güzel sahillerinin yanı sıra Fethiye sizlere,  yamaç paraşütü, cip safari turu, sualtı dalışı, tekne turu, çeşitli gece eğlenceleri ve Dalaman Çayı’nda rafting gibi birbirinden ekstrem aktiviteler sunuyor.

Dünyaca ünlü Ölüdeniz, Fethiye ilçesine 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilmiş olan Ölüdeniz aynı zamanda bir milli parktır. Turkuaz denizinin gözle görülen renk değişimlerininin sebebi Ölüdeniz’in günde üç defa kendini yenilemesidir. Mevcut yoğun kaynak suyu çıkışları Ölüdeniz’de akıntılar yaratmaktadır. Bu kaynak sularının yarattığı tuz farkından dolayı açık denizden içeriye ve dışarıya devamlı bir sirkülasyon oluşmaktadır. Ölüdeniz’in yanı sıra Saklıkent, Kelebekler Vadisi, Telmessos Antik Kenti ziyaretçilerin en çok dikkatini çeken destinasyonlardır.

Kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenlere Göcek, Kabak Koyu’nun bulunduğu Faralya, Gemiler Koyu, Katrancı Koyu, Kıdrak Plajı ve Kleopatra Hamamı’nı ziyaret etmelerini öneriyoruz.

Gece hayatının da oldukça renkli ve hareketli olduğu Fethiye’de; bar ve club bakımından pek çok çeşit sunan Hisarönü’nde eğlenceli gece aktivitelere katılabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediyelik eşyaları şirin dükkanlardan temin edebilirsiniz.

Konaklama bakımından için size birçok fırsat sunan Fethiye Otellerini sitemizde bulabilirsiniz.