Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Koh Samui

Adaları ile meşhur Tayland’ın körfezinde bulunan üç adadan en büyük olan Koh Samui, etrafını saran palmiye ve hindistancevizi ağaçları, masmavi denizi ve bembeyaz kumsalı ile adeta cennetten bir köşe. Adada bulunan hiçbir binanın boyu, hindistancevizi ağaçlarının boyunu geçemez kuralından dolayı eşsiz güzelliği ile sizleri büyülemeyi bekleyen Koh Samui’de eğlencesi ve otelleri ile ünlü Chaweng Plajı’nda zaman geçirebilirsiniz. Tropikal bir iklimin etkisindeki Koh Samui, bunaltıcı olmayan sıcak havası ile balayı çiflerinin de en çok tecih ettiği destinasyonlardandır. Koh Samui ve çevresinde fil safarisi, sualtı dalışı, ada gezisi, yemek kursları ve golf gibi etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Na Muang Şelalesi ve Safari Park, Big Buddha Tapınağı, Lamai Plajı, Wat Plai Laem Tapınağı ve Gizli Buda Bahçesi, Koh Samui’de görülmesi gereken yerlerdir.

Bangkok

Tayland’ın “Melekler Şehri” olarak bilinen başkenti Bangkok, Asya Kıtası’nın en çok turist çeken şehirlerindendir. Bangkok’ta hava sıcaklığının yıl boyunca pek değişmediği, sıcak ve nemli bir Muson iklimi hakimdir. Budizm inancının yoğun bir şekilde hakim olduğu Bangkok’ta, Budizm tapınakları ve Budist heykelleri en dikkat çekici yapılardır. Bangkok, modern dünyaya ayak uydurmuş onlarca kata sahip gökdelenleri ve tarihten izler taşıyan  tapınakları ile geçmiş ile günümüz arasında bir denge sağlamıştır.  Pahurat Hint Pazarı’nda Hint, Çin Mahallesi'nde de Çin yemeği gibi farklı mutfakları barındıran Bangkok, baharat ve sosun yoğun olarak kullanıldığı yöresel bir mutfağa sahiptir.

Tarihinde Tayland kraliyetine ve kraliyet mahkemesine ev sahipliği yapmış olan Grand Palace, Bangkok’un en ünlü simgelerindendir. Budizm’in önemli sembollerinden olan Zümrüt Budha heykeline ev sahipliği yapan Wat Phra Kaew (Zümrüt Budha Tapınağı), Harika bir mimariye sahip olan Grand Palace’ta yer almaktadır. Grand Palace kadar turistlerin dikkatini çeken, Tha Kha, Damnoen Saduak, Taling Chan ve Bang Ku Wiang Market, adlarındaki yüzen pazarlarda, nehir üzerinde gezen satıcılardan yerel yemek, sebze ve egzotik meyve alışverşi yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü yatan altın Buddha heykelinin bulunduğu Wat Pho (Yatan Buddha Tapınağı), Bangkok’un en eski ve en bilindik tapınağıdır. Adını Hindu Şafak Tanrısı Aruna’dan alan Wat Arun (Şafak Tapınağı), Bangkok’ta görülmesi gereken en önemli yapılardandır.

Sizlere en uygun fırsatlarla sunulan Bangkok- Koh Samui Turlarına sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz.