Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya'ya 40 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından olan Kemer,  deniz, orman ve dağların büyük bir uyumla oluşturduğu doğal bir cennettir. Kemer; Beldibi, Göynük, Tekirova, Çamyuva, Kiriş, Çıralı, Olimpos ve Adrasan tatil beldelerinden oluşmaktadır. Beldibi mevkiinden başlayarak Tekirova’ ya kadar uzanan kıyı tümüyle doğal plajdır.

Kemer'in popüler tatil beldesi olan Göynük'e yaklaşık 4 km. mesafede bulunan Göynük Kanyonu, ağaçları, şelaleleri ve doğal havuzları ile doğayla iç içe bir gezi için muhakkak görülmesi gereken yerler arasındadır. Doğal ve tarihi güzellikleriyle tanınan Kemer mağaralar bakımından da zengindir. Antalya’nın 27 km güney batısında denizin kıyısında bulunan ve tarih öncesi kalıntılara da ev sahipliği yapan Beldibi Mağarası, bir kaya altı sığınağıdır. Kemer'in batısında yükselen Tahtalı Dağı’nın doğu yamacında yer alan, turistlik gezi alanı Molla Deliği Mağarası da, görülmeye değer mağaralardandır.

Antalya'nın Kemer ilçesinde bir antik bir kent olan Phaselis aynı zamanda Kemer’in en güzel plajlarından Phaselis Plajına ev sahipliği yapmaktadır. Sığ bir koy olduğundan dalgasız bir denize ve ince kumlara sahip olan plaj, çocuklu ailelerin vazgeçilmezlerindendir. Muhteşem denizi ve tarihi bir gezintiyi aynı anda yaşayabileceğiniz Phaselis’i mutlaka ziyaret edin.

Tekne turları, tüplü dalış, şnorkelle dalış, yamaç ve deniz paraşütü gibi unutulmaz ekstrem deneyimler sunan Kemer’de, Idyros Antik Kenti, Paris Batığı, Sırtlanini Mağarası, Olimpos, Beydağları Milli Parkı’da ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelir.

Gün boyunca enerjisi tükenmeyen tatil severler Kemer’in hareketli  ve renkli gece hayatına ritim uydurmakta zorlanabilir. Canlı müzik dinleyebileceğiniz barların ve yerli, yabancı turistlerin vazgeçemediği clubların bulunduğu Barlar Sokağı’nda, geç vakitlere kadar süren müzik ve dans partileriyle eğlenceye doyacaksınız.

Her bütçeye ve zevke uygun Kemer otellerini en uygun fırsatlarla sayfamızda bulabilirsiniz.