Üye Ol Üye Girişi Facebook ile bağlan
0216 386 88 60
BİZE ULAŞIN  

Hakkımızda

ŞehriKeyif Nedir?

SehriKeyif.com, üyelerine, tatilden alışverişe, yemek ve eğlence, spa’dan kişisel bakıma, sinema ve konser biletlerinden plaj girişlerine, eğitimden çeşit çeşit hizmetlere bir çok alanda %90’a varan indirimler sağlayan Türkiye’nin gözde fırsat portalıdır.

Neden ŞehriKeyif?

Sizin memnuniyetinize herşeyden çok değer veriyoruz
ŞehriKeyif olarak, sadece indirim kuponları satmıyor, memnuniyetnizi de takip ediyoruz. Sizlerden gelen her türlü öneri ve talebi dikkate alıyor, yorumlarını titizlikle inceliyoruz.

Sadece “en iyi” işletmelerle çalışmaya özen gösteriyoruz
Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan, sunduğumuz ürün ve hizmetleri sağlayan tüm iş ortaklarımızı titizlikle seçiyoruz. Büyük indirimlerle aldığınız fırsatlarda vaad edilen herşeyin sizlere eksiksiz sunulmasını sağlamaya gayret ediyoruz.

Sunulan fırsatların gerçekten “Fırsat” olmasına dikkat ediyoruz
Size sunulan fırsatların cazip indirimler içermesi bizim için önemlidir. İşletmelerin fırsat yaratmak adına hizmetin gerçek bedelini yüksek gösterip, gerçekçi olmayan fiyatlar üzerinden indirim yapması kabul edemeyeceğimiz bir yöntemdir. Bunu engellemek için fırsatları piyasa değerini araştırarak, ince eleyip sık dokuduktan sonra size sunuyoruz. Bu konudaki her türlü geri bildiriminizi dikkatle değerlendirmeye alıyoruz.

Müşteri hizmetleri birimimiz sizden gelen e-posta ve telefonlara kısa sürede yanıt verir ve sorularınıza çözüm üretir. Verdiğimiz desteğin kalitesini ve hızını mümkün olabilecek en üst seviyede tutmaya çalışırız. Bu nedenle çağrı merkezimiz sadece hafta içi değil hafta sonu da hizmet vermeye devam eder.

Hizmet saatlerimiz
Hafta içi: 09:00 – 19:30
Cumartesi: 09:00-19:00
Çağrı Merkezi: 0850 - 532 20 77 (pbx) , 0216 - 386 88 60 (pbx)

Güvenli satın alma altyapısı kullanıyoruz
Sitemizde kredi kartları için mevcut en yüksek güvenli alt yapı kullanılır. Satın alma ekranı SSL sertifikası içerir. Kredi kartı bilgileri asla firmamız ya da çalışanlarımız tarafından görüntülenmez ve saklanmaz. Yine de kredi kartı ile alım yapmak istemeyen müşterilerimiz için havale ve eft seçeneği bulunmaktadır.


TVI Group Hakkında

ŞehriKeyif, dış ticaret, bilişim ve turizm alanlarında faaliyet gösteren TVI Group tarafından kurulmuştur. TVI Group şirketlerinden TVI Bilgi Teknolojileri, e-ticaret faaliyetlerinde yakaladığı yenilikçi ve güvenilir çizgisiyle çok kısa sürede bilişim dünyasındaki yerini kanıtlamıştır. TVI Group firmalarından TVI Turizm de Sofitik Tur adıyla TURSAB’a üye A Grubu Seyahat Acentesidir.

TVI Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (turizm harici tüm fırsatların düzenleyicisi)
TVI Turizm Ticaret LTD. ŞTİ. (turizm kategorisindeki tüm fırsatların düzenleyicisi)
Kozyatağı Mh. Bayar Cd. Paşazade Sk. No:1 İndet İş Merkezi K:4 D:11 34742 Kadıköy-İstanbul
ŞehriKeyif Çağrı Merkezi : 0850 - 532 20 77(pbx) , 0216 - 386 88 60 (pbx)

Fax: +90 216 386 80 30

Ebülten aboneliği

   
Şehrikeyif.com © 2013 Tüm hakları saklıdır.